۱ نفر
۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۹
رمز ارزها به مدار رشد بازگشتند

فارس به نقل از کوین مارکت کپ نوشت: قیمت بیت کوین در معاملات امروز بازار جهانی ارزهای مجازی ۱۲ درصد رشد کرد و دیگر ارزهای مجازی هم رشد خوبی را به ثبت رساندند.

در معاملات امروز بازار جهانی ارزهای مجازی قیمت بیت کوین در طول چند ساعت رشد ۱۲ درصدی را به ثبت رساند و به ۳۸ هزار و ۷۳۵ دلار رسید. این قیمت نسبت به هفته پیش ۲۱.۸ درصد رشد داشته است. 

با احتساب رشد امروز قیمت بیت کوین ارزش کل بازار آن به ۷۲۶ میلیارد دلار رسید. در ۲۴ ساعت گذشته همجنین ۹۱۸ هزار بیت کوین به ارزش ۳۵ میلیارد دلار در بازار جهانی جابه جا شده که نسبت به دیروز تقریبا دو برابر حجم خورده است. تعداد بیت کوین‌های جهان هم به ۱۸ میلیون و ۷۶۶ هزار و ۹۵۶ عدد رسید. 

افزایش قیمت ارزهای مجازی/ بیت کوین 12 درصد رشد کرد

اتریوم نیز ۸.۹ درصد بالا رفت و  ۲۳۶۴ دلار در حال معامله است. باینانس کوین هم ۶.۷ درصد رشد قیمت داشت و هم اکنون ۳۲۱ دلار خرید و فروش می‌شود. کاردانو ۱۱.۵ درصد و ریپل هم ۱۰ درصد رشد قیمت داشتند و به ترتیب ۱.۳۷ دلار و ۶۶ سنت در حال دست به دست شدن هستند.

دوج کوین پس از چندین روز توانست جایگاه هفتمین ارز بازار را پس گرفته و با نزدیک ۱۴ درصد رشد هم‌اکنون ۲۲ سنت در حال جابجا شدن است. ارزش کل بازار جهانی ارزهای مجازی هم ۹.۷ درصد رشد کرده و حالا به ۱۵۳۸ میلیارد دلار رسیده است. 

در این بازار ۹۷ میلیارد دلار هم پول جابجا شده و تعداد ارزهای مجازی جهان نیز به ۱۱ هزار و ۶۱ نوع رسیده است. 

۲۲۳۲۲۷

کد خبر 1538841

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =