«۲ هفته بعد» در جشنواره جهانی ال پکادو اسپانیا

فیلم کوتاه «۲ هفته بعد» به کارگردانی احسان عباسی به بخش رقابتی بیستمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه اِل پکادو در اسپانیا راه یافت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه «ال پکادو» (Certamen De Cortometrajes El Pecado) فهرست آثار پذیرفته شده در بخش رقابتی بیستمین دوره خود را رسما اعلام کرده و بر این اساس درام کوتاه اجتماعی «۲ هفته بعد» به کارگردانی احسان عباسی در بخش مسابقه بین‌الملل این جشنواره به رقابت می‌پردازد. 

بیستمین دوره جشنواره فیلم کوتاه «ال پکادو» به همت شهرداری یِرِنا و انجمن فرهنگی «موریمر» در باداخوس (اسپانیا) برگزار می‌شود. این جشنواره به برگزیدگان خود در بخش‌های متنوع جشنواره از جمله بهترین فیلم کوتاه داستانی، پویانمایی، بهترین فیلم از نگاه تماشاگران و... جوایز نقدی و غیرنقدی اهدا می‌کند. 

در فیلم کوتاه «۲ هفته بعد» با نام اسپانیایی «LAS DOS ÚLTIMAS SEMANAS»، عطیه (با بازی مهشید عجم) تنها باید دو هفته صبر کند تا با اجرای حکم اعدام شاهپور بتواند خانه را به عنوان ارث پدری تصاحب کند، امّا حضور ناشناسی ورق را برمی‌گرداند. 

سعید درویش‌نژاد، ایران اصلانی، مهشید عجم و بابک تهرانی بازیگران این فیلم کوتاه هستند.

این فیلم کوتاه به نویسندگی بهمن ولیان، سرمایه‌گذاری شرکت توسعه تجارت گلستان پارس و تهیه‌کنندگی مشترک احسان عباسی و سعید خرسندی تولید شده و پخش بین‌المللی آن برعهده شمید فیلم است.

بیستمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه «ال پکادو» از ۳تا ۵ اوت (۱۲تا ۱۴مرداد) در باداخوس اسپانیا برگزار می‌شود.

۵۷۲۴۵

کد خبر 1538853

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =