اصلاح معابر وارتقاء امکانات ترافیکی کیش در دستور کار شرکت عمران

جلسه هماهنگی ارتقاء امکانات ترافیکی و اصلاح معابر با هدف افزایش ضریب ایمنی ساکنان و گردشگران کیش در شرکت عمران، آب و خدمات برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین در کیش ، در نشستی که با حضور عبدالنبی شرفی مدیر عامل شرکت عمران، آب و خدمات کیش و جمعی از معاونان این شرکت و سرهنگ بهرام ایمانی نسب رییس پلیس راهور کیش و چند تن از مسئولان بخش های مختلف راهنمایی و رانندگی کیش برگزار شد راهکارهای بهبود امکانات کنترل ترافیک از جمله هوشمند سازی دوربین های کنترل سرعت، اصلاح معابر و تغییر یا افزایش تابلوهای ترافیکی در سطح شهر بررسی شد.
عبدالنبی شرفی مدیر عامل شرکت عمران، آب و خدمات کیش ، در این نشست با تاکید بر اخلاق مداری پلیس راهور کیش از زحمات کارکنان راهنمایی و رانندگی این جزیره در جهت حفظ نظم شهری  و ایمنی افراد در معابر قدردانی  کرد و گفت: فرهنگ ترافیکی ساکنان جزیره کیش همواره در سطح کشور الگو بوده و این مهم جز با همدلی و تعامل پلیس راهور با ساکنان محقق نمی شد.
وی با اشاره به اینکه برای حفظ این مشخصه ارزشمند در کنار رشد جمعیت نیازمند فرهنگسازی و تلاش جمعی هستیم تاکید کرد: شرکت عمران، آب و خدمات برای اصلاح نقاط حادثه خیز ، نصب علائم ترافیکی جدید در معابر و افزایش دوربین های کنترل و نظارت بر ترافیک با هدف ارتقاء سطح ایمنی ساکنان و گردشگران آماده همکاری است و تمام توان خود را بکار می گیرد.
به گفته سرپرست شرکت عمران ، آب و خدمات، خرید دوربین های کنترل کیفیت در دستور کار شرکت قرار گرفته است . همچنین  شناسایی نقاط حادثه خیز با حضور کارشناسان مجرب آغاز شده و پس از تهیه طرح نهایی مرحله اصلاح این معابر یا میادین آغاز می شود.
اجرای طرح ساماندهی موتور سیکلت ها نیز از جمله موارد مورد تاکید سرپرست شرکت عمران ، آب و خدمات کیش بود.
سرهنگ ایمانی نسب نیز با اشاره به افزایش آمار تخلفات گفت: فرهنگ ترافیکی مناسب جزیره کیش یک مشخصه ارزشمند و الگوی کشوری است که باید همه ساکنان برای حفظ آن تلاش کنند.
وی با تاکید بر ضرورت اصلاح نقاط حادثه خیز برای کاهش تصادفات، در خصوص طرح ساماندهی موتور سیکلت ها در جزیره کیش اظهار داشت : راهنمایی و رانندگی آماده همکاری است تا با مشارکت شرکت عمران، آب و خدمات و سازمان منطقه آزاد کیش موتور سیکلت های جزیره کیش ساماندهی شوند.

48

کد خبر 1539187

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =