قشم میزبان برگزاری دوره آموزشی "تغذیه قبل،حین و ریکاوری" می‌شود

سرپرست ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری دوره آموزشی "تغذیه قبل،حین و ریکاوری" به میزبانی هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی منطقه آزاد قشم خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین از قشم، جلیل حق‌گویان با اشاره به اهمیت رژیم غذایی و نحوه تغذیه در سلامت و حفظ توان ورزشکاران گفت: این دوره در ادامه دوره مبانی تغذیه، به شیوه های کاربردی تغذیه ورزشی می پردازد.
وی افزود: این دوره وبیناری توسط دکتر هادی عطارد، متخصص تغذیه ورزشی و رژیم‌درمانی و مشاور تیم‌های ملی به علاقمندان و ورزشکاران ارائه می شود.
سرپرست ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد قشم ادامه داد: باتوجه به این مطلب که اهمیت تغذیه در بین ورزشکاران برای حفظ توان بدنی بیشتر از سایر افراد است، دوره های تخصصی تغذیه طراحی شده توسط هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی منطقه آزاد قشم می تواند نقش ارزنده ای در موفقیت ورزشکاران جزیره در رسیدن به اهداف حرفه ای در این حوزه داشته باشد.
گفتنی است، دوره "تغذیه قبل،حین و ریکاوری"، چهارشنبه ۱۳ مردادماه به‌صورت وبیناری برگزار می‌شود و علاقه‌مندان  تا تاریخ ۱۲ مردادماه فرصت دارند تا با ارسال پیام به شماره واتس اپ ۰۹۱۷۵۵۰۰۰۹۰ نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

48

کد خبر 1539218

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =