نیروی هوایی ارتش؛ قدرت‌ برتر دفاعی و تهاجمی

ایرنا نوشت: فرمانده دانشگاه هوایی شهید ستاری، نیروی هوایی را یکی از قدرت‌های برتر دفاعی و تهاجمی توصیف کرد و گفت: استادان و خلبانان مجرب نیروی هوایی در صورت نیاز و هرگونه تهدید تحت فرماندهی معظم کل قوا با تمام وجود آماده پاسخ سخت هستند.

سرتیپ دوم علیرضا رودباری در آستانه عید غدیر خم و همزمان با دهه امامت و ولایت و در مراسم تجلیل از خلبانان و اساتید دانشکده پرواز پایگاه شهید اکبری کوشک نصرت قم که با حضور مسئولان نیروی‌های مسلح در این استان برگزار شد، اظهار کرد: نیروی هوایی یکی از قدرت‌های برتر دفاعی و تهاجمی اسـت و در تمام دنیا کارکنان این نیروی از مهمترین اعضای ارتش محسوب می‌شوند.

فرمانده دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری نیروی هوایی ارتش، با بیان اینکه کارنامه درخشان نیروی هوایی ارتش مزین به شهدای پرآوازه‌ای همچون بابایی، ستاری، فکوری، دوران، اردستانی و دیگر شهدای این نیرو است، افزود: درود و رحمت خدا بر شما نگهبانان آسمان میهن اسلامی که همیشه در اوج زیسته‌اید و در راه، امنیت و اعتلای ایران اسلامی تلاش می‌کنید.

رودباری خاطرنشان کرد: اساتید و خلبانان مجرب و سلحشور حاضر در نیروی هوایی در صورت نیاز و هرگونه تهدید تحت فرماندهی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) با تمام وجود آماده پاسخ سخت هستند.

وی با بیان اینکه نیروی هوایی همیشه جزو اولین‌ها بوده و افتخارات ماندگاری را به نام خود ثبت کرده است خطاب به خلبانان و اساتید گفت: نقش مهم شما در پایگاه شهید اکبری، پرورش خلبانانی نامی و رهرو شهدای نیروی الهی هوایی است که باید به این نکته واقف باشید و به آن افتخار کنید.

همچنین در این مراسم از زحمات امیر سرتیپ دوم خلبان رودباری فرمانده دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری، سرهنگ استاد خلبان میرحسینی و سرهنگ گرجی قدردانی شد.

۲۷۲۱۹

کد خبر 1539555

برچسب‌ها