عذرخواهی IOC از کادر سرپرستی کاروان ایران

کمیته بین‌المللی المپیک بابت اشتباه فاحش خود در درج عنوان محل تولد ملی‌پوش تیراندازی کشورمان از کادر سرپرستی کاروان ورزشی ایران عذرخواهی کرد.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری خبرآنلاین از توکیو، کمیته بین المللی المپیک ضمن عذرخواهی از کادر سرپرستی کاروان ورزشی اعزامی کشورمان به المپیک 2020 توکیو، اشتباه فاحش خود در درج عنوان محل تولد آرمینا صادقیان ملی پوش رشته تیراندازی ایران را اصلاح کرد.

مسئولان کمیته بین المللی المپیک به اشتباه مقابل گزینه محل تولد نماینده تیراندازی کشورمان در بخش بیوگرافی وررشکاران (سایت بازی‌ها) عنوان رژیم اشغالگر قدس را درج کرده بودند که با اعتراض شدید و پیگیری شفاهی و مکتوب کادر سرپرستی کاروان، موضوع ساعاتی پس از مشاهده این اشتباه اصلاح شد.

پس از اصلاح این اشتباه در سایت، کمیته بین المللی المپیک طی ایمیلی عذرخواهی رسمی خود را اعلام کرد که بخشی از این نامه به شرح زیر است:
امیدوارم عذرخواهی صمیمانه ما را بابت اشتباهی که توسط شرکت پیمانکاری زیرمجموعه بازی‌ها صورت گرفت، بپذیرید. این شرکت مسئول جمع‌آوری اطلاعات محتوایی سایت بازی‌ها بود و این مورد اشتباه را انجام داده است.

شک نداشته باشید که موضوع، اشتباهی کاملا سهوی بوده و در اولین فرصت مورد مورد تذکر شما اصلاح شد. 

ممنونیم که صمیمانه ما را درک می‌کنید.

256 251

کد خبر 1540387

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =