۲ نفر
۱۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۲
فسخ بازیکن استقلال قانونی بود

مهدی‌پور فسخ قانونی داشته و از این بابت مشکلی برای او و آبی‌ها پیش نمی‌آید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون آرای خود را در خصوص تعدادی از پرونده های مطروحه در این کمیته نسبت به برخی باشگاه های مورد شکایت اعلام کرد. آرای صادره به شرح زیر است:

*با توجه به شکایت مهدی مهدی پور از باشگاه ذوب آهن اصفهان، این باشگاه به پرداخت مبلغ 5 میلیارد و 319 میلیون و 649 هزار ریال بابت اصل خواسته و پرداخت مبلغ 115 میلیون و 968 هزار  و 348 ریال بابت هزینه دادرسی محکوم شد. هم چنین کمیته وضعیت دعوای خواهان را به میزان 480 میلیون و 351 هزار ریال مردود اعلام کرد.

*در پرونده باشگاه ذوب آهن اصفهان، مهدی مهدی پور و باشگاه استقلال، کمیته وضعیت با استناد به مقررات حاکم بر موضوع، مستندات ابرازی و استدلال های فوق، اعلام فسخ قرارداد توسط بازیکن (مهدی مهدی پور) را موجه و مورد تایید اعلام کرد. دعوی باشگاه ذوب آهن اصفهان علیه مهدی مهدپور مبنی بر مطالبه غرامت و اعمال محرومیت مردود اعلام کرد. هم چنین دعوای باشگاه ذوب آهن علیه استقلال مبنی بر مطالبه غرامت و اعمال محرومیت مردود اعلام کرد. آرای صادره ظرف مدت 7 روز از تاریخ ابلاغ در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدیدنظرخواهی خواهد بود.

252 252

کد خبر 1540706

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • صدرا IR ۱۴:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۰
  0 1
  چقدر این فصل و هر فصل به استقلال کمک میشه ولی بازم هیچی نمیشن. پرونده اول فصل حکمش آخر فصل اومد!!!!!!!!
  • حسین IR ۰۰:۰۹ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۱
   0 0
   کمک آنها که ترابی راازقطر،مقانلو از پرتغال کاملا تو ذوق زده وزیر خودش گل نمی زنه