۱۵روستا در الموت از گاز طبیعی برخوردار شدند

مدیرعامل شرکت گاز قزوین گفت: ۱۵روستای دیگر منطقه الموت غربی از نعمت گاز طبیعی بهره مند شدند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ اسماعیل مفرد بوشهری، مدیرعامل شرکت گاز قزوین در مراسم افتتاحیه پروژه گازرسانی به ۱۵ روستای دیگر بخش الموت غربی قزوین که با حضور جمالی پور استاندار، نمایندگان مردم شریف قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی و سایر مسئولان استانی در روستای پررود برگزار شد، با تاکید بر تداوم تلاش مجموعه عوامل شرکت گاز استان قزوین و رعایت عدالت در گازرسانی به روستاهای الموت غربی و شرقی گفت: ۱۵روستای دیگر الموت غربی با هزینه ای بالغ بر ۱۵۷میلیارد ریال به بهره برداری رسیده و در حال حاضر ۴۱روستا در این بخش از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند.

او تعداد خانوار تحت پوشش گاز طبیعی برای این ۱۵روستا را حدود ۱۳۰۰خانوار بر شمرد و افزود: تاکنون ۶هزار و ۸۵۹خانوار در بخش الموت غربی از گاز طبیعی برخودار شده‌اند.

سیاهکلی در مراسم افتتاحیه این پروژه گفت: بسیار خوشحالیم با پیگیری استاندار محترم و برنامه ریزی خوب مدیرعامل شرکت گاز استان و همراهی نمایندگان امروز شاهد اتفاق مبارکی در منطقه الموت هستیم که رضایت مردم، توسعه و بازگشت به روستاها را به همراه دارد.

همچنین محمدبیگی در این مراسم اظهارکرد: با فعالیت نهضت گازرسانی در مناطق کم برخوردار استان، اهالی این مناطق به برکت جمهوری اسلامی از سختی ها و مشقت تامین سوخت مایع رها شده و بی‌شک آبادانی منطقه را در پی دارد.

 در ادامه استاندار قزوین در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از مجموعه شرکت گاز استان گفت: امروز خوشبختانه همه مدیران به دنبال خدمتگزاری هستند و همکاری بسیار خوبی بین نمایندگان محترم و خدمتگزاران مردم برای خدمات رسانی در استان وجود دارد.

48

کد خبر 1540784

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =