پرسپولیسی‌ها جام قهرمانی را به بهشت زهرا بردند/عکس

یحیی گل‌محمدی، صدری و سمیعی با جام قهرمانی بر مزار درگذشتگان پرسپولیس حاضر شدند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، ظهر امروز یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم پرسپولیس به همراه سید مجید صدری، رئیس هیئت مدیره و جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه، کاوه علی‌اسماعیلی مدیر روابط عمومی و علیرضا اشرف مدیر رسانه‌ای پرسپولیس  با حضور در قطعه‌های نام آوران و ۲۲۲ بهشت زهرا، بر سر مزار درگذشتگان پرسپولیس حاضر شدند و برای آنها فاتحه خواندند.

سرمربی و مدیران پرسپولیس به همراه جام قهرمانی لیگ بیستم بر مزار حمید جاسمیان، مهرداد میناوند و علی انصاریان حاضر شده و شادی قهرمانی را به روح آنها هدیه کردند.

آنها همچنین بر مزار سایر درگذشتگان پرسپولیسی از جمله همایون بهزادی، جعفر کاشانی، کاظم سیدعلیخانی و مجید نایینی حاضر شدند و برای آنها نیز فاتحه خواندند.

مهرداد میناوند، علی انصاریان و حمید جاسمیان در طول فصلی که گذشت، جان به جان آفرین تسلیم کردند.

پرسپولیسی‌ها جام قهرمانی را به بهشت زهرا بردند/عکس

پرسپولیسی‌ها جام قهرمانی را به بهشت زهرا بردند/عکس

256 251

کد خبر 1540820

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 5
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • DE ۱۶:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۰
  2 7
  رفتارهای عجیب در کشوری ماتم زده ، با مردمانی افسرده ..
 • m IR ۱۸:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۰
  5 0
  درود به شرفت
 • محمدی گنبد IR ۱۸:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۰
  6 0
  مومن اینه. آفرین. روحشان شاد باد.
 • علی انصاریان،مهرداد میناوند IR ۲۱:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۰
  3 0
  آفرین روحشون شاد و یادشون گرامی خدا به خانواده های محترمشون صبر بده بعد از شش ماه نتونستم باور کنم که از پیشمون رفتید بیچاره خانواده هاتون... خدایا صبر به خانواده هاشون و ما طرفداراشون بده من شش ماهه که افسرده شدم همش گریه میکنم وقتی که پرسپولیس برد من بخاطر علی انصاریان عزیز و مهرداد میناوند عزیز گریه کردم دوست داشتم برد پنجم هم میدیدن. ایشالا که اونجا هم بهتون خوشبگذره همش بخندید شاد باشی برای شادی روحشون یه فاتحه بفرستید لطفا
 • ♡♡ IR ۲۲:۱۱ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۰
  2 0
  خدا رحمتشون کنه به خانواده‌هاشون صبر بده عمو علی دلم برات تنگ آقا مهرداد دلم برات تنگ شده خدایا حالا که علی آقا و آقا مهرداد رو بردی حداقل یه صبری هم به خانواده‌هاشون و ما طرفداراشون بده خواهش میکنم ایکاش میشد که برگردید و دل ماهارو شاد کنید خدایا ایکاش معجزه کنی و علی آقا و آقا مهرداد رو بهمون برگردونی ایکاش ایکاش.............