بزرگراه نواب پرترافیک‌ترین معبر صبحگاهی تهران

میزان نوشت: مجید رنجبر با بیان وضعیت ترافیکی امروز سه شنبه ۱۲ مرداد ماه ۱۴۰۰ از وضعیت ترافیکی شهر تهران خبر داد.

 سرهنگ مجید رنجبر رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی پایتخت در صبحگاه یک‌شنبه دوازدهم تیر ماه ۱۴۰۰ اظهار داشت: دو فقره تصادف در مسیرهای حقانی همت که برخورد ۲۰۶ با گاردریل‌ها را داشتیم و در تصادف دوم که تصادف چند وسیله‌ای در محدوده پیامبر بود در این مسیرها باعث ایجاد حجم بالای ترافیک گردید.

رنجبر افزود: بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق از باکری، شهید حکیم درمسیر غرب به شرق از باکری، بزرگراه هاشمی رفسنجانی درمسیر غرب به شرق از شهید ستاری دارای ترافیک می‌باشند.

وی گفت: شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از رحمانی، آزادی در مسیرغرب به شرق از ایران‌فیلم و مسیر جنوب به شمال نواب از شهید چراغی دارای بار ترافیکی سنگینی هستند.

رنجبر ادامه داد: بزرگراه شهید حاج قاسم‌سلیمانی در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع)، مسیر جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از گل‌ها و در مسیر غرب به شرق آزادراه از چیتگر بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد هستیم.

وی افزود: بزرگراه شهید زین الدین در مسیر شرق به غرب از صدف، بزرگراه بابایی در مسیر جنوب به شمال از هنگام، بزرگراه یادگار امام (ره) در مسیر جنوب به شمال از گلاب، بزرگراه امام علی (ع) در مسیر جنوب به شمال از گلشن‌دوست، بزرگراه صدر در مسیر شرق به غرب از نوبنیاد دارای بار ترافیک صبحگاهی هستند.

وی افزود: بارش‌های صبحگاهی از ابتدای صبح امروز باعث ترافیک بیشتر و کندی حرکت در سطح معابر شهر تهران شد که لغزندگی معابر را در برخی معابر شاهد بودیم.

۴۷۲۳۷

کد خبر 1541365

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =