رفع مشکل کمبود سیمان در استان یزد تا پایان هفته جاری

رئیس سازمان بازرسی استان یزد با تاکید بر لزوم تولید روزانه ۳ هزار تن سیمان در کارخانه مهریز گفت: مشکل کمبود سیمان در استان یزد تا پایان هفته جاری مرتفع خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از یزد، حجت الاسلام علی اکبر طالبی چاهوکی در بازدید یک‌روزه خود از کارخانه سیمان شهرستان مهریز اظهار کرد: در حال حاضر هیچ خللی در تولید سیمان وجود ندارد و روزانه باید بیش از سه هزار تن سیمان در واحد تولیدی سیمان مهریز تولید شود.

 بازرس کل استان یزد تصریح کرد: به دلیل مشکل برق تولید به هزار تن رسیده و با رایزنی انجام شده و همکاری بیشتر اداره برق تولید روزانه به زودی به دو هزار تن خواهد رسید.

حجت الاسلام طالبی چاهوکی همچنین عمده مشکل سیمان در استان یزد را توزیع نامناسب و سوء استفاده عده‌ای دلال دانست و بر تشدید نظارت بر نحوه توزیع سیمان تاکید کرد.

وی افزود: به منظور تامین آرامش و ثبات بازار و ایجاد بستر امن برای عموم مردم و جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده احتمالی، سازمان صنعت، معدن و تجارت و تعزیرات موظف به تشدید نظارت بر بازار سیمان هستند.

حجت الاسلام طالبی در پایان خاطرنشان کرد: مردم در صورت مشاهده هر گونه گرانفروشی سیمان به سازمان صمت و سازمان بازرسی استان اطلاع دهند.

48

کد خبر 1541613

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =