۰ نفر
۱۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۱
اطری نایب قهرمان جهان را شکست داد

رضا اطری کشتی گیر وزن ۵۷ کیلوگرم کشورمان در اولین مبارزه خود با نتیجه ۳ بر ۲ برابر نماینده ترکیه و نایب قهرمان جهان به پیروزی رسید و راهی مرحله بعد شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در چهارمین روز از مسابقات کشتی المپیک توکیو ۲۰۲۰ و در سالن موکاهاری شهر توکیو آزادکار وزن ۵۷ کیلوگرم کشورمان توانست با شکست حریف ترکیه ای خود راهی دور بعدی مسابقات شود. 

در وزن ۵۷ کیلوگرم رضا اطری در دور نخست به مصاف سلیمان آتلی از ترکیه رفت و با نتیجه ۳ بر ۲ حریفش را شکست داد وی در دور بعد با برنده کشتی میان آرسن هاروتونیان از ارمنستان و بخبایار اردنبات از مغولستان کشتی می گیرد. زائور اوگویف قهرمان جهان از روسیه در گروه اطری حضور دارد. در این وزن ۱۶ نفر حضور دارند.

در وزن ۸۶ کیلوگرم حسن یزدانی در دور نخست با جاورایل شاپیف از ازبکستان سرشاخ شد و در نهایت با نتیجه ۱۱ بر ۲ حریفش را شکست داد. وی در دور دوم به مصاف  استفان ریچموت از سوئیس می رود. آرتور نایفونوف از روسیه در گروه یزدانی حضور دارد. دیوید تیلور آمریکایی در آن سوی جدول کشتی می گیرد و تا دیدار فینال با یزدانی روبرو نخواهد شد. در این وزن ۱۶ نفر حضور دارند.

۲۵۶ ۲۵۱

کد خبر 1541715

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =