خدمات الکترونیک قضایی در محاکم مازندران تقویت شد

رئیس کل دادگستری مازندران خدمات الکترونیک قضایی را نمونه شاخص در اقدامات موثر دستگاه قضا در تکریم مراجعین دانست و گفت: خدمات الکترونیک قضایی در محاکم مازندران تقویت شد.

به گزارش خبرآنلاین از مازندران، حجت الاسلام والمسلمین صادق اکبری در جلسه شورای برنامه ریزی دادگستری مازندران بر نقش و اهمیت خدمات رسانی نوین و هوشمند تأکید کرد و اظهار داشت: یکی از الزامات اساسی و بنیادین اجرای سند تحول قضایی ارائه خدمات غیرحضوری به مراجعین خواهد بود.
رئیس کل دادگستری مازندران با اشاره با اجرای دقیق و مستمر دستوالعمل تکریم مراجعان، خاطرنشان کرد: مسئولان قضایی استان اعم از روسا، دادستان‌ها و مدیران سازمان‌های تابعه ضمن نظارت بر اجرای کامل مفاد این دستورالعمل؛ خدمت رسانی مطلوب و سرعت بخشی به آن را در دستور کار خود قرار داده تا شاهد افزایش حداکثری رضایتمندی مراجعین در دستگاه قضایی استان باشیم.
رئیس شورای برنامه ریزی دادگستری مازندران، اجرا به‌موقع طرح واکسناسیون ویژه همکاران قضایی و اداری را بسیار ضروری دانست و تأکید کرد: سلامت همکاران دستگاه قضا استان اعم از دادگستری و سازمان‌های تابعه برای ما حائز اهمیت بوده و لازم است مسئولان امر این مهم را با سرعت پیگیری کنند.

46

کد خبر 1541847

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =