پاسخ فرمانده کل سپاه به تهدیدات نخست وزیر اسرائیل علیه ایران؛ متوجه پیامدهای خطرناک حرف‌هایی که می‌زنید، باشید

فرمانده کل سپاه با تأکید بر اینکه قدرت دفاعی و تهاجمی ما برای واکنش‌های سخت به هر دشمنی کاملاً آماده است، گفت: آمادگی‌های ایران در عرصه‌های مختلف قدرت دفاعی وجود دارد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از سپاه‌نیوز؛ سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به منظوربازدید از روند آمادگی‌های دفاعی و رزمی یگان‌های نیروی دریایی سپاه مستقر در سواحل نیلگون خلیج فارس و تنگه راهبردی هرمز به جنوب کشور سفر کرد.

وی در حاشیه این بازدید با اشاره به لفاظی‌های اخیر صهیونیست‌ها علیه ایران اسلامی گفت: دشمنانی که این روزها در مورد نظام مقدس جمهوری اسلامی با الفاظ تهدیدآمیز صحبت می‌کنند؛ به ویژه رژیم غاصب صهیونیستی، باید به این درک از واقعیت قدرت تهاجمی و دفاعی جمهوری اسلامی ایران و سپاه برسند که در سیاست‌ها و راهبردهای دفاعی ما هیچگونه عملی، از هیچ دشمنی، در هیچ نقطه‌ای با هیچ مقیاسی نیست که قابل تحمل باشد و ما را وادار به واکنش‌های سرسختانه و قاطعانه نکند.

فرمانده کل سپاه با تأکید بر اینکه قدرت دفاعی و تهاجمی ما برای واکنش‌های سخت به هر دشمنی کاملاً آماده است، اظهار کرد: ما برای هر سناریویی آمادگی داریم و همان‌گونه که امروز بخشی از این آمادگی‌ها در کرانه‌های خلیج نیلگون همیشه فارس مشاهده شد؛ این آمادگی‌ها در عرصه‌های مختلف قدرت دفاعی ما وجود دارد.

پاسخ فرمانده کل سپاه به تهدیدات نخست وزیر سرائیل علیه ایران؛ متوجه پیامدهای خطرناک حرف‌هایی که می‌زنید، باشید

سرلشکر سلامی با تأکید بر اینکه این روزها به همه اجزای قدرت خود سر می‌زنیم، تصریح کرد: امروز سامانه‌های موشکی، پدافندی، قدرت‌های دریایی و پهپادی و نیروهای زمینی ما در سطحی از آمادگی‌های فوق‌العاده به سر می‌برند که می‌توانند هر تهدیدی را با هر مقیاسی، در هر نقطه‌ای پاسخ دهند.

وی با تأکید بر اینکه اگر ناامنی وجود دارد؛ ریشه در سیاست‌های تجاوزکارانه دشمنان ما دارد، گفت: دشمنان ما باید بدانند فصل این مسئله گذشته که بتوانند در نقطه‌ای منافع یا نیروهای ما را تهدید کنند، اما با عکس‌العملی مواجه نشوند.

فرمانده کل سپاه در پایان با تأکید بر اینکه پیام ما نه یک پیام دیپلماتیک، بلکه پیامی میدانی است و ما در میدان صحبت می‌کنیم، گفت: کسانی که با ادبیات تهدیدآمیز علیه ما صحبت می‌کنند، از جمله نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی و سایر مقامات این رژیم، متوجه پیامدهای خطرناک حرف‌هایی که می‌زنند، باشند و در محاسبات‌شان دقت لازم را به عمل آورند.

27215

کد خبر 1542018

برچسب‌ها