هدیه ای متفاوت به ابراهیم رئیسی /رئیس جمهور جدید صدای مردم را بشنوند

حسین علائی به رئیس جمهور جدید توصیه کرد تجربیات مثبت و منفی دولت های قبلی را کنار نگذارد و صداها و خواسته های اقشار مختلف مردم را بشنود.

حسین علائی، تحلیلگر سیاسی و از فرماندهان نظامی در دوران دفاع مقدس در بخشی از یادداشتی که در خبرگزاری خبرآنلاین منتشر کرده است؛ نوشت:  با روی کار آمدن دولت جدید، رسم بر تبریک گفتن و گل بردن و هدیه دادن است. با این نوشته به رئیس جمهور محترم و دولت تازه نفس جدید تبریک می گویم و مطالب زیر را به آنها هدیه می کنم. 


بیشتر بخوانید؛ 

هدیه به رئیس جمهور و دولت جدید


وی ادامه داده است: معمولاً دولت های جدید برنامه های تازه ای برای اقداماتی که قرار است در دوره چهار ساله خود انجام دهند به مردم و مجلس شورای اسلامی ارائه می دهند. اما آنها به مردم به صورت واضح و روشن نمی گویند چه کارهایی را نخواهند کرد. 

او در ادامه به لیستی از اقدامات و کارهایی که بهتر است رئیس جمهور جدید انجام ندهد اشاره کرده و آورده است: کارهایی چون تداوم نگاه امنیتی به اداره کشور به جای اولویت بخشی عملی به رونق اقتصادی، کنار گذاشتن تجربیات مثبت و منفی دولت های قبلی،حجیم کردن دولت و دستگاه های دولتی،  نشنیدن صداها و خواسته های اقشار مختلف مردم و محاسبه نکردن هزینه - فایده هر تصمیم برای مردم و کشور از مسائلی است که بهتر است انجام نشود تا وضع کشور در حوزه های مختلف، وخیم تر از چیزی که هست نشود و ان شاءالله رو به بهبودی گذارد و رضایت مردم جلب شود. 

2727

کد خبر 1542166

برچسب‌ها