تمدید مهلت ارسال آثار به ششمین دوسالانه ملی خوشنویسی

دبیر ششمین دوسالانه ملی خوشنویسی ایران از تمدید مهلت ارسال آثار هنرمندان به این دوره تا روز ۲۵مرداد ماه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ محمدحسین اسماعیلی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین و دبیر ششمین دوسالانه ملی خوشنویسی، ضمن اعلام تمدید مهلت فراخوان این رویداد هنری گفت: ششمین دوسالانه ملی خوشنویسی ایران با هدف حمایت از هنر فاخر خوشنویسی و هنرمندان و پیشکسوتان این هنر ناب ایرانی و در راستای توسعه و ارتقای جایگاه خوشنویسی در کشور به میزبانی قزوین پایتخت خوشنویسی ایران برگزار می شود.

اسماعیلی ادامه داد: مهلت ارسال آثار به جشنواره طبق فراخوان تا ۱۵مرداد ماه اعلام شده بود اما با هماهنگی‌های به عمل آمده و به دلیل استقبال جامعه هنری، دبیرخانه دوسالانه مهلت ارسال آثار را تمدید کرد و هنرمندان می‌توانند تا تاریخ ۲۵مرداد ماه برای ارسال آثار خود اقدام کنند.

دبیر ششمین دوسالانه ملی خوشنویسی توضیح داد: اعتلای بیش از پیش جایگاه هنر خوشنویسی در سطح ملی، ایجاد بستری مناسب برای عرضه و ارائه ظرفیت ها و قابلیت های ارزشمند هنر خوشنویسی، زمینه‌سازی رشد و بالندگی هنرمندان خوشنویسی ایران، رشد فرهنگ دیداری مردم جامعه در ارتباط با هنر خوشنویسی، توسعه و گسترش ارتباطات هنری در میان هنرمندان خوشنویس و مابین خوشنویسان و مخاطبان ورونق بخشی و توجه ویژه به ارتقاء اقتصاد هنر خوشنویسی و معرفی هنرمندان از دیگر اهداف این رویداد است.

او گفت: تا کنون هنرمندان زیادی از سراسر کشور برای شرکت در این رویداد بزرگ هنری اقدام کرده‌اند که نشان از علاقمندی و اثرگذاری  این دوسالانه در حوزه خوشنویسی کشور دارد و قطعاً با مشارکت هرچه بیشتر هنرمندان این اثربخشی افزایش می یابد.

دبیر ششمین دوسالانه ملی خوشنویسی ایران در پایان بیان کرد: ششمین دوسالانه ملی خوشنویسی ایران از روز ۲۱مهرماه همزمان با روز ملی خوشنویسی به میزبانی قزوین پایتخت خوشنویسی ایران برگزار می‌شود.

48

کد خبر 1542230

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =