اعضای شورا جواب اعتماد مردم را بدهند/ پرهیز از جناح بازی در شورای شهر

فرماندار ویژه شهرستان آبادان گفت: امید می رود اعضای جدید شوراهای شهرهای آبادان، چوئبده و اروندکنار جواب اعتماد مردم را بدهند و به قسم خویش پایبند باشند.

به گزارش خبرنگار خبرآنلاین از آبادان، سید زین العابدین موسوی امروز در مراسم تحلیف، ادای سوگند و انتخاب هیأت رئیسه ششمین دوره ی شورای اسلامی شهرهای آبادان، اروندکنار و چوئبده که در محل سرسرای اجتماعات فرمانداری ویژه شهرستان آبادان برگزار شد،  با تبریک آغاز به کار ششمین دوره شوراهای اسلامی شهرها، اظهار کرد: منتخبان مردم بایستی بر اساس نیازسنجی حوزه انتخابیه ی خود، بهره گیری از تجارب صاحب نظران و با در نظر گرفتن آزمون و خطاهای دوره های پیشین اهدافشان را تبیین و از پیش ببرند.

وی با تاکید بر پرهیز از هر گونه جناح، حزب و یا دسته بندی در شورا افزود: اعضای شورا بایستی در وهله ی نخست مردم را ملاک قرار دهند و به جز شهروندان نفر هیچ فرد یا مسئولی نباشند و کار خیر و اصلح را انجام دهند.

فرماندار ویژه شهرستان آبادان تصریح کرد: اعضاء در توزیع بودجه و اعتبارات به صورت همه جانبه عمل کنند. امسال بودجه خوبی در اختیار شهرستان قرار دارد و لذا بایستی از دستگاه‌ها بخواهید تا بودجه های تخصیص داده شده را جذب حداکثری کنند. موسوی؛ یادآور شد: اعضای شورا در اتمام پروژه های نیمه تمام و زخمی شده ی شهرداری و شورا در ادوار گذشته اهتمام بورزند و در این باره مناطق کمتر برخوردار اولویت شان باشد.

به گزارش خبرآنلاین؛ امروز طی سه مرحله مراسم تحلیف، ادای سوگند و تعیین هیات رئیسه شوراهای اسلامی شهرهای آبادان، اروندکنار و چوئبده در محل فرمانداری ویژه شهرستان آبادان برگزار شد که شرح جامع آن به صورت زیر است.

در انتخابات هیات رئیسه شورای شهر اروندکنار از میان «عدنان حیدریان نژاد» و «هادی نصاری» نامزدهای ریاست شورا، «هادی نصاری» با کسب ۳ رای در مقابل ۲ رای «عدنان حیدریان» نژاد به مدت یکسال به عنوان ریاست این شورا انتخاب شد. «علی بیراتی» نیز به عنوان تنها نامزد نایب رئیسی این شورا با کسب ۳ رای  به این سمت انتخاب شد. «جواد ابراهیمی» نیز به عنوان تنها نامزد منشی این شورا با کسب ۳ رای به این تصدی رسید.

از آنجائیکه از هر شورا بایستی یک نفر به عنوان نماینده در شورای شهرستان باشد، «عدنان حیدریان نژاد» و «جواد ابراهیمی» نامزد شدند که «جواد ابراهیمی» با ۳ رای به عنوان نماینده ی شورای اروندکنار در شورای شهرستان آبادان انتخاب شد.

همچنین در انتخابات هیات رئیسه شورای اسلامی شهر چوئبده، از میان «یاسین عوفی پور» و «احمد فرحانی» به عنوان نامزدهای دریافت تصدی ریاست شورا، «احمد فرحانی» با کسب ۴ رای در مقابل ۱ رای یاسین عوفی پور به مدت یکسال به عنوان رییس شورای انتخاب شد و «میلاد سبتی اصل» نیز به عنوان تنها نامزد نایب رئیسی این شورا با کسب ۵ رای  به این سمت رسید و «مسلم غلیم زاده» نیز به عنوان تنها نامزد منشی این شورا با کسب ۵ رای عهده دار این تصدی شد.

از میان «یاسین عوفی پور» و «توفیق ابریسمی» دو نامزد برای گرفتن تصدی نمایندگی شورای اسلامی شهر چوئبده در شورای اسلامی شهرستان آبادان، «توفیق ابریسمی» با کسب ۴ رای در مقابل ۱ رای عوفی پور انتخاب شد.

در شورای شهر آبادان نیز از میان «قاسم بغلانی» و «جاسم ثامری» ۲ نامزد دریافت تصدی ریاست شورا، «قاسم بغلانی» با کسب ۷ رای در مقابل ۲ رای «جاسم ثامری»  به مدت یکسال بر کرسی ریاست این شورا تکیه می زند. «کوثره حیاوی» نیز به عنوان تنها نامزد نایب رئیسی شورای اسلامی شهر آبادان با کسب ۹ رای  برای این سمت انتخاب شد. «عباس قیم» نیز به عنوان تنها نامزد منشی این شورا با کسب ۹ رای به این تصدی رسید.

همچنین از میان «سید شریف موسوی» و «محمد دریس» ۲ نامزد نمایندگی شورای شهر آبادان در شورای شهرستان، هر دو نفر با کسب ۹ رای  انتخاب شدند.

48

کد خبر 1542291

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =