۴۰ نفر
۱۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۵
آغاز پذیرش دانشجو فقط بر اساس معدل دیپلم

تاریخ ثبت نام مجدد در رشته های پذیرش براساس سوابق تحصیلی «معدل کل دیپلم» دوره کاردانی به کارشناسی و دوره های مقطع کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی- غیرانتفاعی سال ۱۴۰۰ اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرده است که متقاضیان ثبت‌نام در رشته‌هایی که پذیرش آنها در دوره‌های مقطع  کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیردولتی-غیرانتفاعی سال ۱۴۰۰ صرفا براساس سوابق تحصیلی «معدل کل دیپلم» صورت می گیرد، در صورتی که در زمان مقرر (از تاریخ سوم خرداد تا ۱۱ تیر ۱۴۰۰ ) موفق به ثبت‌نام نشده‌اند، می توانند برای پذیرش در این رشته‌ها از روز سه‌شنبه مورخ ۱۹ تا روز جمعه مورخ ۲۲ مرداد به درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کنند.

داوطلبان فوق  پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و اصلاحات مربوط به آن (اطلاعیه مورخ ۶ تیر ۱۴۰۰که از طریق درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان سنجش آموزش کشور در دسترس است)، نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته در پذیرش این رشته‌ها اقدام کنند.

 همچنین امکان ثبت نام مجدد در رشته های پذیرش براساس سوابق تحصیلی «معدل کل دوره کاردانی» دوره های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1400 نیز فراهم شد داوطلبان از روز سه شنبه 19 تا روز جمعه 22 مرداد می توانند نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

47231

کد خبر 1542988

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =