پیام محمد خدادی برای درگذشت علیرضا خزائی

معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، در پیامی، مهربانی، همدلی و محبت را، مهم‌ترین ویژگی‌های زنده‌یاد علیرضا خزائی، خبرنگار پیشکسوت ایرنا، دانست.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، محمد خدادی، معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، در پیامی، درگذشت علیرضا خزائی، خبرنگار پیشکسوت ایرنا را تسلیت گفت.

در این پیام آمده است:

«در دلم بود که بی دوست نباشم هرگز/ چه توان کرد که سعی من و دل باطل بود...
شنیدن خبر درگذشت زنده‌یاد علیرضا خزایی عزیزم در ایرنا که چند دهه در کنار هم برادرانه در فراز و نشیب‌های زیادی همکار و همراه هم بودیم، بسیار سخت و ناگوار است.  مرحوم خزایی مهربان بود و با  محبت، همراه بود و  همدل و مهم‌تر ازهمه پناه سایر همکاران در مشکلات بود.  
حرفه خود را خوب می‌دانست و درمسوولیت‌های مختلف بسیار موفق عمل کرد؛ چه هنگامی که در دفاتر خارج از کشور ایرنا فعالیت داشت و چه در مسولیت‌های مختلف در مرکز و استان‌ها مسوولانه و پرتلاش انجام وظیفه می‌کرد.  
صبور بود و همیشه لبخندی حاکی از مهر و محبت برچهره داشت. رفیق و دوست بود در همه ایام. سوگ از دست دادن برادرم علیرضا را به همه جامعه رسانه‌ای کشور و به‌ویژه عزیزانم در سازمان خبرگزای جمهوری اسلامی تسلیت عرض می‌کنم. یادو خاطره او همیشه همراه من و همه همکاران در ایرنا خواهد بود.»

پیام محمد خدادی برای درگذشت علیرضا خزائی
زنده‌یاد علیرضا خزائی

۵۷۵۷

کد خبر 1543065

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =