واکسیناسیون دانشجویان خوابگاهی دانشگاه تهران آغاز شد

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: معاون دانشجویی دانشگاه تهران از آغاز واکسیناسیون دانشجویان از امروز با اولویت دانشجویان ساکن در خوابگاه‌ها خبر داد.

سعید حبیبا معاون دانشجویی دانشگاه تهران گفت: به دنبال شیوع بیماری کرونا و انجام واکسیناسیون بر علیه این بیماری مهلک پس از پیگیری‌های مکرر و هماهنگی‌های صورت گرفته با دانشگاه علوم پزشکی تهران و ستاد ملی مبارزه با کرونا موفق شدیم یک پایگاه واکسیناسیون در دانشگاه تهران راه اندازی کنیم.

وی افزود: با پیگیری‌ها و هماهنگی‌های صورت گرفته تا این زمان تمامی اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه که در سامانه ثبت نام کرده بودند واکسینه شدند و در حال حاضر خانواده دانشگاهیان با رده سنی اعلام شده از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا می‌توانند پس از ثبت نام در سامانه مرکز بهداشت دانشگاه به آدرس http://u-test.ir/app و دریافت نوبت نسبت به تزریق واکسن اقدام کنند.

معاون دانشجویی دانشگاه تهران در رابطه با واکسیناسیون دانشجویان دانشگاه تهران گفت: علاوه بر واکسیناسیون دانشگاهیان و خانواده‌های آنها، واکسیناسیون دانشجویان نیز برای دانشگاه بسیار حائز اهمیت است و در این رابطه نیز پیگیری‌های زیادی از مراکز مربوطه صورت گرفت و در نهایت موفق شدیم مجوز واکسیناسیون دانشجویان با اولویت دانشجویان ساکن در خوابگاه‌ها را کسب کنیم.

وی گفت: دانشجویان ساکن در خوابگاه‌های شهر تهران دانشگاه می‌توانند پس از ثبت نام و دریافت نوبت از امروز ۲۰ مردادماه ۱۴۰۰ با مراجعه به باشگاه دانشجویان نسبت به دریافت واکسن اقدام نمایند. اولویت‌های بعدی واکسیناسیون دانشجویان متعاقبا اعلام خواهد شد.

حبیبا همچنین در خصوص واکسیناسیون دانشجویان دانشکده‌ها و پردیس‌های خارج از شهر تهران اظهار داشت: سایر دانشکده‌ها و پردیس‌ها خارج از شهر تهران لازم است ضمن هماهنگی با مراکز بهداشت آن شهر، تمهیدات لازم جهت واکسیناسیون دانشجویان براساس مصوبات ستاد ملی کرونا را فراهم کنند.

۲۳۵۲۳۷

کد خبر 1544090

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =