پیشنهاد 120 میلیون یورویی رئال مادرید برای امباپه

رسانه های اسپانیایی گزارش کرده اند که رئال مادرید در حال آماده کردن پیشنهادی 120 میلیون یورویی برای خرید کیلیان امباپه، ستاره جوان PSG است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ روزنامه گاتزتا دلو اسپورت گزارش داده ستاره فرانسوی گفته که تصمیم خود را برای آینده اش و تیمی که سال آینده ر آن بازی خواهد کرد روز دوشنبه به صورت علنی اعلام می کند. تنها یک سال دیگر از قرارداد امباپه با پاریسی ها باقی مانده است، اما با این وجود به نظر نمی رسد که پاری سن ژرمن در تابستان امسال قصد فروش او را داشته باشد. با این حال این تلاش رئالی ها می تواند همه چیز را تغییر دهد. رئال منتظر است و همچنان امید دارد که در برهه ای از بازار نقل و انتقالات فرصتی برای خرید امباپه به وجود بیاید.

پس از آنچه صبح امروز توسط گاتزتا دلو اسپورت منتشر شد، خبرگزاری اونداسر نیز گزارش داد که رئال مادرید در حال آماده سازی پیشنهادی برای خرید امباپه در تابستان است. به گفته این رسانه ایده رئالی ها این است که پیشنهادی 120 میلیون یورویی به PSG ارائه دهند. این تنها تلاشی بود که تیم سفیدپوش مادرید انجام می دهد و اگر این پیشنهاد پذیرفته نشود، منتظر انتقال امباپه در سال آینده به صورت بازیکن آزاد خواهند ماند.

258 41

کد خبر 1544581

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =