شرکت های سئو زیر ذره بین | آنچه نباید بدانید!

شرکت های سئو نمی خواهند شما این موارد را بدانید! شرکت سئو زیاد ست، اما شرکت سئو خوب کدام ست؟ سئو چیست؟ چه فایده ای برای کسب و کار من دارد؟ در این مقاله میخواهم به شما نکاتی را بگویم که به راحتی بتوانید سر از کار سئو در آورده و شرکت خوب را از صرفا مدعی! بشناسید. پس بیایید شروع کنیم!

گوگل | سئو سایت برای غولی مهربان!

تا به حال مزایده شرکت کرده یا دیده اید؟ همه برای رسیدن به آن محصول مدنظر، قیمت پیشنهادی خود را می دهند و در نهایت با تمامی فراز و نشیب ها و رقابت ها، یک نفر پیروز شده و به آنچه میخواهد می رسد. گوگل نیز همانند یک مزایده بسیار بزرگ ست که بازنده ندارد، بلکه برنده و برنده تر دارد! ما صاحبین سایت و تولید کنندگان محتوا هر بار با کلمات کلنجار رفته و سعی میکنیم بهترین محتوا را ارائه دهیم تا مخاطب را جذب خود کنیم. با این تفاوت که اگر در یک مزایده ساده تنها عامل پیروزی در رقابت، قیمت ست، گوگل برای رتبه دهی به سایت ها بیش از ۲۰۰ ملاک را بررسی میکند تا بهترین محتوا به دست مخاطب برسد. کار سخت شد نه؟ اما نگران نباشید! این مرحه جایی ست که کارشناسان سئو به کمک ما آمده و کمک میکنند تا با بهینه سازی این پارامتر ها به سئو سایت خود پرداخته و در رقابت پیروز شویم.

اما پیروزی در گوگل چه سودی دارد؟

معامله ای دو سر برد!

بیایید فرض کنیم از تمامی افرادی که به سایت شما سر میزنند، تنها ۵ درصد به مشتری شما تبدیل شده و از شما خرید خواهند کرد. یعنی اگر روزانه ۱۰۰ نفر از سایت شما بازدید کنند، ۵ نفر از آنها از شما خرید خواهند داشت؛ رقم کوچکی به نظر میرسد نه؟ چیزی ست که در مغازه ها به طور عادی شاهد آن هستیم.

مخاطب بیشتر، خرید بیشتر!

حتما دقت کرده اید که در پاساژ ها، مغازه هایی که دو نبش بوده و یا در ورودی پاساژ یا بازار قراردارند، مشتری بیشتری داشته و فروش بیشتری هم دارند؛ مهمترین علت آن دیده شدن ست! همین اتفاق در اینترنت نیز تکرار میشود:

طبق آمار بیش از ۷۲ درصد کاربران اینترنت، پس از جستجو در گوگل تنها وارد لینک اول تا سوم می شوند! یعنی بیش از دو سوم مخاطبین اینترنت!

مخاطب را به سایت خود هدایت کنید!

شرکت های سئو زیر ذره بین | آنچه نباید بدانید!

سئو ابزار و دانشی ست که آن آماری که دیدیم را برای شما به ارمغان می آورد؛ سئو سایت یعنی بهینه سازی سایت شما از ابعاد مختلف به طوری که در گوگل و سایر موتور های جستجو، ربته بالاتری نسبت به سایر رقبا بگیرید و مخاطب بیشتری به سایت شما هدایت شود، که نتیجه تمام این ها افزایش سود، افزایش اعتبار و کسب رضایت مخاطب شما خواهد بود. پس شما هم سود خود را افزایش میدهید، هم اعتبارتان را در این بازار مجازی! این یعنی یک سرمایه گذاری و معامله ای دو سر برد!

یک تیم خوب بهتر از تنها بودن ست!

یادم هست زمانی را در دوران جوانی که اعتقاد داشتم هر کاری را خودم انجام دهم، علی رغم سختی، بهتر خواهد بود؛ اما خب محدودیت هایی نیز وجود داشت. این را زمانی که اولین اسباب کشی منزل را داشتم متوجه شدم که خیلی از فعالیت های سنگین مثل جابه جایی ها و ... را به تنهایی نمی توان انجام داد و ناچار شدم اشتباه خود را بپذیرم و با شرکتی تماس گرفتم تا تعدادی نیرو را برای کمک ارسال کنند. در فضای مجازی نیز اوضاع از همین قرار ست؛ سئو سایت فعالیتی زمانبر بوده و گاهی حتی تمامی فعالیت های لازم برای آن از عهده یک نفر بر نمی آید.

کار را به کاردان بسپاریم

شرکت های سئو دقیقا برای رفع همین مسئله به وجود آمده اند که یک تیم متخصص و با تجربه، برای کمک به ما برای رتبه گیری در فضای مجازی و کسب رضایت مشتری و بازاریابی برند شما، در کنار شما به فعالیت پرداخته تا صرف وقت و انرژی این بخش بر دوش شما نباشد. در واقع یک شرکت سئو، جاییست که میتوانید پروژه سئو سایت خود را به او سپرده و شما اطمینان خاطر بیشتری بابت انجام شدن آن داشته باشید.

اما در این بازار داغ، چطور شرکت خوب را از بد تشخیص دهیم!؟

۵ گام شناخت شرکت سئو معتبر

در این بخش نکاتی را میگویم که با بررسی آن ها میتوانید از معتبر بودن شرکت سئو مدنظر، آگاه شوید.

چه خدماتی برای سئو ارائه میدهد؟

یک شرکت سئو معتبر باید در سه حوزه سئو تکنیکال، سئو داخلی (On Page) و سئو خارجی (Off Page) برای شما خدماتی در این راستا ارائه دهد؛ به همراه آنکه گزارشات منظم و مشاوره هایی را برای آنالیز و مشاهده روند بهبود پروژه شما داشته باشد. اگر ندارد، آن شرکت را فراموش کنید! بگذارید یک مثال برایتان بزنم.

خدمات سئو سایت نبض مارکتینگ

آژانس خلاقیت نبض مارکتینگ با در اختیار داشتن کارشناسان خبره و سال ها تجربه در حوزه دیجیتال مارکتینگ و سئو، خدمات زیر را در بخش سئو سایت به شما عزیزان ارائه میدهد که تمامی نیاز های شما در تمامی زمینه های سئو را شامل میشود:

· نیاز سنجی و مشاوره برای استراتژی کلیدواژه ها

· ضمانت کیفیت

· مشاوره رپورتاژ خبری برای برندینگ

· آنالیز رقبا

· تدوین استراتژی و تولید محتوای اختصاصی

· ساخت بک لینک دستی

· گزارش منظم هفتگی و ماهانه

· مشاوره کمپین های تبلیغاتی

· مخاطب شناسی

· تدوین استراتژی کلی به صورت ماهانه

· تدوین استراتژی لینک سازی خارجی و داخلی

· غیرفعال کردن لینک های مضر خارجی

پس یکی از شرکت هایی که میتوانید از آن کمک بگیرید، قطعا نبض مارکتینگ خواهد بود.

مشتریان قبلی

از شرکت مدنظر بخواهید تا راه ارتباطی برای پرسیدن نظر مشتریان قبلی به شما ارائه دهد. با دانستن نظر مشتریان قبلی این شرکت ها بسیار بهتر میتوانید تصمیم گیری درستی داشته باشید

نمونه کار های موفق

تعداد زیاد نمونه کار، ملاک خوب بودن شرکت سئو نیست بلکه باید تعداد نمونه کار های موفق و نسبت آن به کل نمونه کار ها و پروژه ها بررسی شود.

تعرفه خدمات سئو

مسئله بعدی، هزینه و سرمایه ای ست که آژانس ها برای پروژه سئو شما تخمین میزنند. گرچه هر شرکت با توجه به خدمات ارائه شده این قیمت را مشخص میکند، اما با این حال محدوده مشخصی خواهد داشت؛ برای مثال میتواند هزینه سئو نبض مارکتینگ را به عنوان نمونه مشاهده فرمایید.

روشی که برای کار استفاده خواهند کرد

یک شرکت معتبر نگرانی بابت افشا کردن روش های خود ندارد و به نتیجه کار خود اطمینان دارد؛ پس اگر شرکتی در گفتن روش کارش به شما تردید داشت، شما نیز به اعتبار آن ها شک داشته باشید.

مشورت صحیح، شما را چندین قدم جلو خواهد انداخت

شرکت های سئو زیر ذره بین | آنچه نباید بدانید!

حالا که با بیشتر روش های بررسی شرکت ها آشنا شدید و خوتان آگاهی نسبی را کسب کردید، بهترین کار برای اطمینان و کسب اطلاعات بیشتر یک مشاوره صحیح ست. در مجموعه نبض مارکتینگ، در تمامی روز های کاری، برای ارائه خدمات سئو سایت و همچنین مشاوره به صورت کاملا رایگان در خدمت شما هستیم. برای مشاوره رایگان کافی ست با شماره های ۰۲۱۸۸۸۱۵۹۷۰ یا ۰۲۱۸۸۸۱۵۹۴۳ تماس گرفته و پاسخ تمامی سوالات خود را دریافت کنید.

فرصت را از دست ندهید! برای مشاوره و سئو همین حالا تماس بگیرید.

۲۱۲۱

کد خبر 1545305