انتظار کاربران خبرآنلاین از رییس دولت سیزدهم/ اقدام ضربتی دولت برای سفره خانوار چیست؟

کاربران خبرآنلاین، مهم‌ترین اولویت‌های دولت سیزدهم در حوزه اقتصاد را عنوان کردند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، «توقع شما از تیم اقتصادی کابینه سیزدهم چیست؟» کاربران خبرآنلاین در نظرسنجی‌ای که منتشر شد، به این سوال پاسخ دادند. یکی از کاربران خبرآنلاین در این خصوص نوشت: «وضعیت را بدتر نکنند.»

کاربر دیگری عنوان کرد: «اقدام ضربتی برای رفع بحران آب از طریق توزیع اقلام کاهنده مصرف آب و همچنین بازچرخانی آب و اجرای طرح فاضلاب.»

یکی از کاربران تاکید کرد: «آدم‌ها مهم نیستند، بلکه سیاست‌ها مهم هستند.»

کاربری متذکر شد: «اول تثبیت تمام قیمت‌ها و جلوگیری از افزایش تثبیت نرخ ارز، حمایت از تولید، جلوگیری از رانت و فساد اقتصادی، تنظیم ارتباط بازرگانی خارجی، تصویب FATF که در سفره مردم تاثیر دارد، مهم‌ترین انتظارات از رییس دولت سیزدهم است.»

انتظار کاربران خبرآنلاین از رییس دولت سیزدهم/ اقدام ضربتی دولت برای سفره خانوار چیست؟

یکی از کاربران خبرآنلاین نوشت: «با توجه به مشکلات فراوان اقتصادی و معیشتی مردم و تولیدکنندگان و کارمندان و کارگران و معلمان و... حضور نیروهای متخصص دلسوز مردم و پاکدست و هماهنگ باهم در برنامه بودجه بانک مرکزی، وزارتخانه‌های اقتصاد، صنعت و کشاورزی بسیار ضروری است.

کاربری عنوان کرد: «مهم‌ترین اولویت دولت جدید در پهنه اقتصادی، رسیدگی به سفره مردم و متعادل کردن قیمت اجناس و کمک به توان معیشتی مردم است که با کنترل تورم و مدیریت درست بانک‌ها عملی است.»

یکی از کاربران متذکر شد: «فکری به حال کسری بودجه کنند.»

کاربری تاکید کرد: «تبلیغ نکنید؛ فقط کار کنید.»

۲۲۳۲۲۵

کد خبر 1545821

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =