ادعای جنجالی یک نماینده درباره نظر رهبر انقلاب درباره وزیر پیشنهادی اطلاعات/اُف بر تو ای دنیا

نماینده مخالف وزیر پیشنهادی اطلاعات گفت: درباره نظر حضرت آقا درباره آقای خطیب چه کسی بهتر از رییس جمهور می تواند پاسخ دهد، روز گذشته از ایشان سوال شد و گفتند حضرت آقا درباره ایشان نظر خاصی نداشتند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، حسین میرزایی، نماینده اصفهان دومین مخالفی بود که درباره وزیر پیشنهادی اطلاعات بیان کرد: همکاران گرامی آیا رهبر انقلاب از بین گزینه های پیشنهادی جناب آقای خطیب را پذیرفتند؟ مجلس انقلابی همواره مطیع فرمایشات رهبر انقلاب است اما اگر کسانی بر خلاف واقع تایید کسی را به حضرت آقا نسبت دهند اشتباه بزرگی کرده و گرفتار «ذنب لایغفر» شده اند. همکاران گرامی در این روزها اخباری درباره تایید آقای خطیب توسط رهبر انقلاب مطرح شد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس اظهار داشت: در این روزها مطالبی درباره تأیید خطیب وزیر پیشنهادی اطلاعات از طرف رهبری مطرح می‌شود، برخی گفتند وقتی که رئیس جمهور لیست افراد پیشنهادی برای وزارت اطلاعات را به رهبری ارائه دادند، ایشان با وزارت خطیب موافقت کردند. برخی گفتند سیره رهبری تعیین وزرای کشور، دفاع، اطلاعات و خارجه است، برخی دیگر گفتند سیره رهبری این است که اگر با گزینه ای در وزارت خانه های یاد شده مخالف باشند، نهی می کنند.

وی ادامه داد: از عزیزانی که سخن حق را گفتند تشکر می کنیم اما درباره نظر حضرت آقا درباره آقای خطیب چه کسی بهتر از رییس جمهور می تواند پاسخ دهد، روز گذشته از ایشان سوال شد و گفتند حضرت آقا درباره ایشان نظر خاصی نداشتند. آقای کوثری هم همین حرف را به زبان آوردند، برادران و خواهران چرا برخی افراد و گروه ها از فرمان پذیری مجلس از رهبر انقلاب دیدگاه خود را از زبان رهبری مطرح می کنند؟ آیا ایشان خدا را شاهد و ناظر بر اعمال خود نمی دانند؟ آیا آزاد مردانی در بین آنان یافت نمی شود؟ یعنی تصدی صندلی وزارت اینقدر ارزش دارد که برخی به نایب امام زمان نسبت دروغ می دهند تا نمایندگان را دچار خطا کنند؟ اف بر تو ای دنیا!

27215

کد خبر 1547194

برچسب‌ها