آغاز عملیات اجرایی طرح بلوار شهرک سبز "میدان پرواز به دهکده ساحل" در کیش

شرکت عمران، آب و خدمات کیش با هدف ایمن سازی و سهولت تردد در بلوار شهرک سبز "میدان پرواز به دهکده ساحلی" از آغاز عملیات اجرایی زیرسازی و روسازی ۲۰ هزار متر مربع این طرح خبر داد.

 به گزارش خبرآنلاین از کیش : با برنامه ریزی مدون، ارتقا سطح کیفی ارائه خدمات شهری و استاندارد سازی از رویکرد اصلی عملیات اجرایی طرح بلوار شهرک سبز "میدان پرواز به دهکده ساحلی"  محسوب می شود.

عملیات اجرایی این طرح با هدف ارتباط بین میدان پرواز به بلوار دهکده ساحلی و بلوارگردشگری در دستور کار شرکت عمران، آب و خدمات کیش قرار گرفته است.

اجرای طرح بلوار شهرک سبز "میدان پرواز به دهکده ساحل" در راستای دستیابی به اهداف و سیاست های کلان سازمان جهت ایمن سازی، تسهیل تردد و ارایه خدمات شایسته به ساکنان کیش و گردشگران تا مهر امسال به بهره برداری می رسد.

با اتمام این طرح؛ زیرساخت های لازم در راستای تامین رفاه ساکنان کیش در این دو محور محقق می شود.

لازم به ذکر است: تسطیح، آبپاشی و کمپکت بستر به میزان ۲۵۰۰۰ مترمربع، اجرای لایه زیر اساس ۳۶۰۰ متر مکعب همچنین لایه اساس۳۳۰۰ متر مکعب و اجرای لایه آسفالت به میزان ۲۰۰۰۰ مترمربع در محور میدان پرواز به دهکده ساحلی در حال اجراست.

گفتنی است شرکت عمران، آب و خدمات کیش یکی از شرکت‌های تابعه و مهم سازمان منطقه آزاد کیش است که مطالعه و اجرای طرح‌های زیربنایی عمرانی، توسعه و نگهداری امور شهری، ارایه خدمات آتش‌نشانی، نظافت شهری و معابر عمومی، نظارت فنی بر ساخت و ساز شهری، صدور مجوز پایان کار ساختمان، نظارت بر خدمات تبلیغاتی، تامین آب شرب و آب مصرفی فضای سبز، احداث شبکه و واگذاری انشعابات و توزیع و فروش آب، مدیریت و راهبری سیستم تصفیه فاضلاب را بر عهده دارد.  

46

کد خبر 1549281

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =