رییس‌جمهور، حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی را صادر کرد

محمدمهدی اسماعیلی در تاریخ سوم شهریور با رای اعتمادِ مجلس، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامیِ دولت سیزدهم شد و رییس‌جمهور، امروز (یکشنبه ۷ شهریور) در نامه‌ای حکم او را صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، حجت‌الاسلام سیدابراهیم رئیسی، حکم محمدمهدی اسماعیلی را به عنوان وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، صادر کرد.

در متن این حکم خطاب به محمدمهدی اسماعیلی آمده است:

«جناب آقای دکتر محمدمهدی اسماعیلی
با استناد به اصول هشتاد و هفتم و یکصد و سی و سوم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و با عنایت به رای اعتماد مورخ ۱۴۰۰/۶/۳ مجلس شورای اسلامی جنابعالی را به سمت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب می‌کنم تا با به‌کارگیری همه استعداد و توانمندی‌های خویش و استفاده از مدیران شایسته و مجرب در پیشبرد برنامه دولت و اولویت‌ها و مأموریت‌های ابلاغی اقدام کنید. 
امید است با اتکال به خداوند متعال و اهتمام به عدالت‌محوری، روحیه انقلابی، مردم‌داری، پاکدستی و فسادستیزی، قانون‌مداری، مفاد عهدنامه مدیران دولت مردمی و تعامل با هیئت محترم وزیران در تحقق اهداف دولت و حل مشکلات کشور مجدانه بکوشید.
تفصیل ماموریت‌ها و انتظارات آن از وزارتخانه به پیوست این حکم ابلاغ می‌شود.
توفیقات آن جناب در انجام وظایف محوله خدمت‌رسانی به مردم تحقق آرمان‌های نظام اسلامی و به‌ویژه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را از درگاه خداوند متعال خواستارم.»

۵۷۲۴۵

کد خبر 1549692

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =