کلاس‌های درس دانشجویان جدید الورود حضوری می‌شود؟

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: احمدی گفت: پیش بینی می کنیم ثبت نام دانشجویان جدید الورود دانشگاه در اواخر شهریورماه انجام و کلاس ها به صورت مجازی از ابتدای مهرماه آغاز شود.

عباس احمدی مدیر آموزش دانشگاه صنعتی امیرکبیر درخصوص نحوه بازگشایی دانشگاه صنعتی امیرکبیر در سال تحصیلی جدید گفت: باتوجه به میزان شیوع بیماری کرونا برنامه ریزی های صورت گرفته به نحوی است که دروس نظری به صورت مجازی و دروس عملی نیز به دو صورت حضوری فشرده یا ترکیبی (مجازی و حضوری) برگزار خواهد شد.

وی افزود: برای سال تحصیلی آتی، ثبت نام اولیه برای دانشجویان ورودی ۹۹ و ماقبل آن انجام شده است که تاکنون ۵ هزار دانشجو در این مرحله ثبت نام کرده اند.

مدیر آموزشی دانشگاه صنعتی امیرکبیر عنوان کرد: در هر ترم تحصیلی ثبت نام در سه مرحله ثبت نام اولیه، ثبت نام تکمیلی و حذف و اضافه انجام می شود.

دکتر احمدی تاکید کرد: ثبت نام تکمیلی نیز هفته چهارم شهریورماه انجام می شود و برنامه ریزی شده تا سال تحصیلی جدید از ۲۷ شهریورماه آغاز شود.

وی اظهار کرد: باتوجه به اینکه سازمان سنجش نتایج آزمون سراسری را سریع تر از سال گذشته اعلام کرد بنابراین پیش بینی می شود ثبت نام از دانشجویان ورودی جدید در اواخر شهریورماه انجام و از اوائل مهرماه نیز سال تحصیلی این دانشجویان آغاز شود.

مدیر آموزشی دانشگاه صنعتی امیرکبیر عنوان کرد: هرساله دانشگاه صنعتی امیرکبیر حدود هزار و ۴۰۰ دانشجوی ورودی جدید دارد.

دکتر احمدی گفت: براساس برنامه ریزی های صورت گرفته دورس نظری به صورت مجازی و دروس عملی نیز به صورت حضوری فشرده یا ترکیبی(مجازی و حضوری) برگزار می شود.

وی ادامه داد: برنامه ریزی های آموزشی دانشگاه به نحوی انجام شده است که درصورت کاهش بیماری کرونا و تغییر رنگ بندی کرونایی بتوانیم بخشی از دروس را به صورت حضوری برگزار کنیم.

مدیر آموزشی دانشگاه صنعتی امیرکبیر خاطرنشان کرد: تاکنون درخصوص امتحانات تصمیم گیری نشده و اگر شرایط فراهم باشد امتحانات حضوری و درصورت عدم وجود شرایط لازم امتحانات مانند گذشته به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

۴۷۲۳۷

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1549867

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =