تلاش برای رونق مجتمع صنفی «شیخ آباد» ادامه دارد

رئیس کمیسیون شهر هوشمند، اقتصاد شهری و مشارکت‌های شورای شهر کرج گفت: برای رونق مجتمع صنفی «شیخ آباد» تلاش می‌کنیم.

به گزارش خبرآنلاین از البرز؛  «عمار ایزدیار» به همراه مدیرکل املاک مستغلات شهرداری کرج و مدیرمنطقه و جمعی ازمسئولین شهری و استانی از بزرگ‌ترین مجتمع صنفی و صنعتی که بیش از۱۷۰۰ واحد صنفی و کارگاهی را در برمی‌گیرد بازدید و اظهار کرد: مدیریت شهری شهرداری کرج با حمایت شورای شهر از هیچ تلاشی برای رونق این مجتمع دریغ نخواهد کرد.

ایزدیار ابراز امیدواری کرد با همراهی و حمایت مسئولین استانی و مدیریت شهری و با حمایت شورای شهر کرج شاهد آغاز فعالیت‌های این مجتمع باشیم.

عضو شورای شهر کرج با اشاره به اینکه این مجتمع بزرگترین مجتمع صنفی استان البرز است، افزود: بیش از یک هزار و ۷۰۰ واحد صنفی و کارگاهی در این مجتمع وجود دارد. 

رئیس کمیسیون شهر هوشمند، اقتصاد شهری و مشارکت‌های شورای شهر کرج با اشاره به اینکه طی توافقی که فی مابین هیئت امنا مجتمع و شهرداری صورت گرفت، سهم شهرداری از این مجتمع حدود ۱۳۸ هزار متر مربع است که به عنوان سرانه‌های خدماتی و معابر در اختیار سازمان خدمت رسان شهرداری قرار گرفته است.
 
وی در ادامه بیان کرد: در این خصوص مشکلاتی که در راستای انتقال سند مالکیت به شهرداری به وجود آمده بود مرتفع و مدیریت شهری شهرداری کرج با حمایت شورای شهر ضمن احقاق حقوق شهرداری در جهت تامین نیاز های این مجتمع با جدیت عمل خواهد کرد.

ایزدیار با اشاره به شعار سال تولید، پشتیبانی ومانع زدایی‌ها اظهار کرد: در راستای منویات کلام رهبر معظم انقلاب و شعار سال باتوجه به وجود این شهرک در استان البرز و نیازمندی‌های این استان به بحث اشتغالزایی و رونق اقتصادی می‌طلبد که مشکلات این شهرک به همت مسئولین مرتفع می‌شود. 
46

کد خبر 1549919

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =