تهیه‌کننده «روزگار جوانی»: خانواده‌ها این سریال را بدون شرم، کنار هم خواهند دید

مهر نوشت: تهیه‌کننده «روزگار جوانی» اعتقاد دارد این سریال آرامش‌بخش و فرهنگساز است و خانواده‌ها شرم‌شان نمی‌آید آن را با هم ببینند.

سپهر محمدی، تهیه‌کننده سریال «روزگار جوانی» با اشاره به روند مراحل پس از تولید این مجموعه و مشکلاتی که در زمان تولید وجود داشته است، گفت: «ساخت سریال‌هایی که بازیگر زیادی دارند، به شکل طبیعی کار سختی است، حالا شما کرونا را هم اضافه کنید.»

وی افزود: «ما در یک لوکیشن هفت ماه حضور داشتیم که ۶۰ نفر عوامل سریال را شامل می‌شد و همه اینها مشکلات را زیاد می‌کرد.»

محمدی با اشاره شرایط کرونایی کشور اظهار کرد: «در همین روزهای کرونایی و در طول تولید سریال، پدر و مادر آقای اصغر توسلی، کارگردان سریال متاسفانه بر اثر کرونا و در یک فاصله حدوداً ۱۰ روزه فوت کردند و خود ایشان هم کرونا گرفتند که ۲۵ روز کار تعطیل شد. همچنین برخی از عوامل هم خودشان یا خانواده‌شان مبتلا شدند.»

این تهیه‌کننده تاکید کرد: «خود من اصلاً دوست نداشتم در کرونا کار کنم چون مسئولیت بزرگی بود و اگر اتفاقی برای عوامل می‌افتاد نمی‌توانستم خودم را ببخشم.»

محمدی با اشاره به سختی‌های فراهم کردن امکانات نیز گفت: «ما لوکیشن سریال را سه بار به سختی تمدید کردیم و قیمت آن هم دائم بالا می‌رفت. کار در دوران کرونا بسیار سخت است و خود ما دوست داشتیم در زمانی باشد که با فراغ بال بیشتری به تولید می‌رسید اما امیدوارم برآیند و پخش این سریال خروجی خوبی داشته باشد و حال مردم را خوب کند.»

تهیه‌کننده «روزگار جوانی» یادآور شد: «اعتقاد دارم این سریال آرامش‌بخش و فرهنگساز است. گاهی خانواده‌ها شرم‌شان می‌آید فیلم یا حتی سریالی را با هم ببینند، ولی روزگار جوانی این‌گونه نیست.»

وی در پایان گفت: «امیدوارم سریال «روزگار جوانی» که با یک تیم حرفه‌ای در پشت صحنه و بازیگران جوان و مستعد ساخته شده است، خوب دیده شود و اگر بازتاب خوبی داشته باشد به فصل بعدی هم فکر خواهیم کرد.»

۵۷۵۷

کد خبر 1551224

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =