کشف ۱.۵ تن انواع موادمخدر طی یک هفته در آذربایجان‌غربی

فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی از کشف یک هزار و ۵۳۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در سطح استان طی یک هفته گذشته، خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، سردار مسعود خرم‌نیا در تشریح جزئیات این خبر گفت: در راستای مبارزه بی امان با پدیده شوم اعتیاد و مواد مخدر در سطح استان با اشراف اطلاعاتی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر؛ طی هفته گذشته با انجام هشت عملیات گسترده، ۸ باند و شبکه قاچاق و ترانزیت موادمخدر منهدم و تعداد ۲۵ نفر از سران اصلی قاچاق و تزانزیت مواد مخدر، دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی در ادامه با اشاره به بسیج امکانات و تجهیزات پلیسی سطح استان برای مبارزه با مواد مخدر، تصریح کرد: با تلاش‌های شبانه روزی همکاران پلیس مبارزه با موادمخدر تعداد ۱۲ دستگاه انواع خودروهای سواری به ارزش بیش از ۱۰۰ میلیارد ریال و مقادیر قابل توجهی از املاک و دارایی‌های قاچاقچیان به ارزش بیش از ۸۰۰ میلیارد ریال  توقیف و ضبط شد.

خودروهای مکشوفه از قاچاقچیان موادمخدر
خودروهای مکشوفه از قاچاقچیان موادمخدر

خرم‌نیا در ادامه افزود: در این راستا یک تن و ۵۳۰ کیلو گرم انواع مواد مخدر شامل ۴۲۳ کیلو هروئین، ۲۱۱ کیلو تریاک، ۵۳ کیلو شیشه ۸۹ کیلو گل و ۷۵۴ کیلو مرفین کشف و ضبط شد.

وی ادامه داد: از ابتدای سال جاری نیز، ۳ هزار و ۹۸۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در این استان کشف شده که ۵۵ درصد بیشتر از مدت مشابه سال گذشته است.

48

کد خبر 1551558

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =