مربی اسبق استقلال به دنبال جذب مدافع جنجالی آبی‌ها

محمد دانشگر که روز گذشته با عدم همراهی کاروان استقلال، از سفر به دبی خودداری کرد، از الخور قطر تیمی که هدایت آن را وینفرد شفر برعهده گرفته، پیشنهادی دریافت کرده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، محمد دانشگر مدافع جنجالی استقلال که طی سالهای گذشته حواشی زیادی در این تیم داشته، روز گذشته از سفر به امارات خودداری کرد. این بازیکن چند روز قبل نیز به صورت یک طرفه قراردادش را با آبی پوشان فسخ کرد و در ادامه با متن قرارداد جدیدی، در استقلال ماندگار شد.

روز گذشته مظاهری، مرادمند و دانشگر بازیکنانی بودند که راهی امارات نشدند. در قرارداد جدید دانشگر، یک بند جدایی وجود دارد که به مدافع آبی ها اجازه جدایی در صورت داشتن پیشنهاد خارجی را می دهد. روز گذشته او به مسئولان باشگاه اعلام کرده که پیشنهاد خارجی دارد و می خواهد استقلال را ترک کند و به همین خاطر تیمش را در سفر به امارات همراهی نکرد.

حال گفته می شود پیشنهاد خارجی دانشگر از الخور قطر است. تیمی که مربیگری آن به عهده وینفرد شفر سرمربی آلمانی و سابق استقلال است. الخور فصل گذشته در رده یازدهم جدول ۱۲ تیمی لیگ ستارگان قطر قرار گرفت و با برتری مقابل الشمال در دیدار پلی آف بقا، موفق شد از سقوط به دسته پایین تر فرار کند.

۲۵۶ ۲۵۱

کد خبر 1552250

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =