ثبت نام واکسیناسیون برای تمامی دانشجویان دانشگاه تهران آغاز شد

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: معاون دانشجویی دانشگاه تهران از آغاز ثبت نام واکسیناسیون برای تمامی دانشجویان خبر داد.

سعید حبیبا معاون دانشجویی دانشگاه تهران، درباره ثبت نام واکسیناسیون ویژه دانشجویان دانشگاه تهران اظهار کرد: شورای صنفی دانشگاه تهران در خصوص ثبت نام واکسیناسیون دانشجویان اطلاعیه‌ای صادر کرده است.

او افزود: با توجه به اینکه وزارت بهداشت دیروز اعلام کرده بود که واکسیناسیون برای تمام عموم مردم با هر رده سنی آزاد شده است؛ بنابراین تمامی دانشجویان کشور به خصوص دانشجویان دانشگاه تهران در هر مقطع تحصیلی می‌توانند جهت ثبت نام برای تزریق واکسن به سایت واکسیناسیون وزارت بهداشت مراجعه کنند.

حبیبا تصریح کرد: نوع واکسن‌های تزریق شده به دانشجویان دانشگاه تهران سینوفارم و آسترازنکاست که واکسیناسیون برای تمامی دانشجویان خوابگاهی انجام شده است.

۴۷۲۳۷

کد خبر 1552816

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • IR ۱۰:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۶/۱۷
  2 1
  اگر دانشجو یک ترم دیگر مجازی در کلاس ها شرکت کنه اتفاقی نمیافته و به کشور اسیبی نمیرسه ولی اگر نیروی کار کرونا بگیره به کشور لطمه میخوره دانشجو حالت عادی نمیره چه برسه که الان کرونا امده اگر هم میرفت سر کلاس چند ساعت بیشتر در هفته سر کلاس نمیره کلاس ولی کارمند، کارگر و کسبه تقریبا هر روز حداقل 8 ساعت در هفته سر کار میروند وبا بیشترشان با اتوبوس و مترو تردد میکنند
 • بی نام. IR ۱۲:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۶/۱۷
  3 1
  کدوم کشور دنیا این کار را انجام داده که سنین ۳۰ تا ۵۰ را دور بزنه بره ۲۰ تا ۳۰ ساله ها را بزنه‌ به بهانه دانشگاه‌ها. همه جا با سنو سال پایین اومدن