پزشک جانباز دفاع مقدس و مدافع سلامت همدان، بر اثر ابتلا به کرونا جان باخت

پزشک جانباز دفاع مقدس و مدافع سلامت همدان، بر اثر ابتلا به کرونا جان باخت و پیکر وی صبح امروز در میان همکارانش در بیمارستان آتیه تامین اجتماعی همدان تشیع شد.

به گزارش خبرآنلاین از همدان  ؛ دکتر علیرضا مدرکیان در گفتگویی با اعلام این خبر گفت: دومین پزشک همدانی به دلیل ابتلا به بیماری کووید۱۹ جان باخت.

وی خاطرنشان کرد: دکتر محسن احمدی قمی، از پزشکان عمومی استان، امروز سه‌شنبه ۱۷ شهریورماه به‌دلیل ابتلا به بیماری کووید۱۹ جان خود را از دست داد.

رئیس نظام پزشکی همدان با اعلام اینکه مرحوم دکتر احمدی قمی در درمانگاه شهید سپهری تأمین اجتماعی همدان، فعالیت می‌کرد، افزود: وی در صف اول مقابله با کروناویروس، مشغول به درمان بیماران کرونایی بوده و از مدافعان سلامت، محسوب می‌شد.

لازم به ذکر است، دکتر محسن احمدی قمی، ۶۱ ساله، دارای ۱۹ سال سابقه فعالیت در بیمارستان تأمین اجتماعی و از ایثارگران و جانبازان هشت دفاع مقدس بود. 

پیکر دکتر "احمدی قمی" صبح امروز در بیمارستان آتیه تأمین اجتماعی تشییع و بنا بر وصیت وی در قم دفن خواهد شود، از وی دو فرزند به یادگار مانده است.

خبرگزاری خبرآنلاین استان همدان این ضایعه را به خانواده آن مرحوم و جامعه پزشکی استان همدان تسلیت گفته از خداوند متعال برای آن مرحوم غفران الهی و جهت بازماندگان و همکاران محترم وی صبر مسئلت می نماید.

پزشک جانباز دفاع مقدس و مدافع سلامت همدان، بر اثر ابتلا به کرونا جان باخت

48

کد خبر 1553199

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =