واکنش یک چهره اصلاح‌طلب به سفرهای استانی ابراهیم رئیسی/ رئیس‌جمهور و کابینه برنامه‎‌ای ندارند؟

علی صوفی، دبیرکل حزب پیشرو اصلاحات عنوان کرد: آقای رئیسی باید برنامه داشته باشد و دولتی را هم که تشکیل می دهد برای اجرای آن برنامه باشد در حالی که چنین چیزی دیده نمی شود. یعنی آقای رئیسی تصور می کند فقط وظیفه داشت یک دولت انتخاب کند و خودش به استانها سفر کند. یقینا با این شیوه، آقای رئیسی موفق نخواهند بود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، علی صوفی، دبیرکل حزب پیشرو اصلاحات درباره وعده‌های ابراهیم رئیسی در خصوص ساخت یک میلیون مسکن و مسکن گفت: در حال حاضر نمی توان تحلیل کرد با این دولتی که آقای رئیسی انتخاب کرده است آیا می توانیم امیدوار باشیم یا خیر، اما باید منتظر بود ببینیم بالاخره آقای رئیسی چه برنامه‌ای دارند؟ چراکه تاکنون آقای رئیسی، برنامه‌ای ارائه نکرده است یعنی  در زمان تبلیغات انتخاباتی هم برنامه ای ارائه نکرده است این کاملا مشخص است در حال حاضر هم برنامه ای ارائه نکرده است.

>>>بیشتر بخوانید؛

صوفی: اگر دولت و مجلس هم خوب عمل نکنند مردم سراغ اصلاح‌طلبان نمی‌آیند

او افزود: به بیان دیگر آقای رئیسی با حضور در تلویزیون نیز درباره هیچ برنامه ای صحبت نکرده است. ایشان به نوعی دچار روزمره گی است و کابینه ای را هم انتخاب کرده و منتظر است ببیند آنها چه کارهایی انجام خواهند داد. آنها باید برنامه آقای رئیس جمهور را اجرا کنند بنابراین چگونه ممکن است آقای رئیس جمهور از برنامه اش صحبت نکند و منتظر بماند آنها چه کار می کنند. 

صوفی عنوان کرد: آقای رئیسی باید برنامه داشته باشد و دولتی را هم که تشکیل می دهد برای اجرای آن برنامه باشد در حالی که چنین چیزی دیده نمی شود. یعنی آقای رئیسی تصور می کند فقط وظیفه داشت یک دولت انتخاب کند و خودش به استانها سفر کند. یقینا با این شیوه، آقای رئیسی موفق نخواهند بود.

23219

کد خبر 1553478

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =