زخم کاری "بوقچی های مجازی" بر پیکره استقلال

استقلال حتی شب بازی حساس با الهلال هم در امان نیست.اصلا مشخص نیست که بوقچی‌ها در فضای مجازی به دنبال چه چیزی هستند که مدام برای این تیم حاشیه درست می‌کنند.

زاوش محمدی: این ها برای هر تیمی سم هستند؛بدون تعارف.هیچ راهی برای راضی کردن شان وجود ندارد.تیم ببرد منتقد هستند،تیم ببازد منتقد هستند و فقط یک چیز را یاد گرفته اند که بنویسند،استوری کنند و فضای مجازی را طوری بشورانند که انگار علامه دهر هستند برای خودشان و بس.اصلا یک پیشنهاد؛یک کمی حبس نفس کنید آقایان و خانم های بوقچی!
این همه قیل و قال و این همه سر و صدا مگر فایده ای دارید؟طوری از مدیریت استقلال شکایت می کنند و آن را در کانال های خودشان قرار می دهندد که انگار ما نمی دانیم ادمین یکی از همان کانال های تلگرامی معروف خودشان هستد! به جای این همه غر زدن بهتر نیست راهکار بدهید،پیشنهاد بدهید و برای مدتی دندان روی جگر بگذارید تا فضا آرام شود؟می گویید چرا پرسپولیس نتیجه می گیرد؟زمین و زمان را بهم می دوزید و وزیر و وکیل و رییس جمهور را پرسپولیسی می دانید.چرا در کانال های تان یک بار از ضعف تیم و کادر فنی نمی نویسید؟
چرا وقتی پول نیست غر می زنید و وقتی پول می رسد باز هم همین کار را تکرار می کنید.نه مددی از جیب خودش خرج می کند نه فتح الله زاده و نه خیلی های دیگر که  سنگ شان را برای آمدن به سینه می زنید.
نوع ادبیات تان هم که تفاوت زیادی با چاله میدان ندارد و فقط یک راه را به شما یاد داده اند،انتقاد تحت هر شرایط و براندازی مدیریت.یک بار نشسته اید و به این فکر کرده اید که:«خب انتهایش چه می شود؟»مگر می شود تا ابد چشم بسته انتقاد کرد؟
از دیروز فضای مجازی چند کانال هواداری استقلال را بررسی کرده ام.عده ای موافق مدیریت هستند و عده ای مخالف.بعضی ها هم کلا ساز خودشان را می زنند وکاسبی شان در این است که فضا همیشه ملتهب باشد.حالا چه فرقی می کند مددی مدیر عامل باشد یا فتح الله زاده یا تقی و نقی! انتهای شب که می شود تبلیغ سایت های شرط بندی شان را می کنند و به جو آلوده ای که گاهی خط هم گرفته اند می خندند و این وسط بیچاره هوادار.بیچاره هوادار واقعی که از بس بمباران خبری شده است قدرت تشخیص اخبار درست را از دست داده و به سمتی هدایت می شود که دیگران می خواهند.بوق را باید از بوقچی ها در فضای مجازی گرفت که حرمت هرچه بوقچی را هم شکسته اند.بوقچی ها سابقا،غیرت داشتند،تعصب داشتند و همه چیزشان را برای تیم شان می دادند نه مثل حالا که شنیده می شود ادمین یک کانال استقلالی پرسپولیسی است، آن طرف آب زندگی می کند و پس از هر بار بلبشویی که به راه می اندازد به ریش خیلی ها می خندد.کاش بوقچی های مجازی که در ظاهر استقلالی هستند و می خواهد خودشان را سینه چاک نشان بدهند حداقل امروز و امشب را آرام می گرفتند.آنها اگر استقلالی بودند شب بازی مهم با الهلال فضا را ملتهب نمی کردند و تمام تمرکزشان را می گذاشتند روی این اتفاق که تیم باید ببرد و فضا باید آرام باشد.این بوق ها را باید شکست و جلوی این رویه را باید گرفت.استقلال ضربه های اولیه را از همین ها می خورد و هر مدیری هم که بیاید اگر زیر سبیل شان را چرب نکند سرنوشت اش می شود مثل مددی،سعادتمند یا خیلی های دیگر که شاید می خواستند برای استقلال کاری بکنند.

251 251

کد خبر 1554498

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 4
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • IR ۱۸:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۲
  0 0
  آدمی مثل مددی که براحتی اینهمه بازیکن رو از دست میده و کارش شده شکایت از بازیکنا دیگه دفاع کردن نداره.
 • مهدی FI ۱۸:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۲
  1 0
  شما خودتان حاشیه ساز ترین و به قول معروف آتش بیار معرکه هستین... کافیه یه نگاهی به اخبارتان پیرامون استقلال و مقایسه اونا با اخبار پرسپولیس در چند روز گذشته کنید....
 • IR ۲۰:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۲
  0 0
  احسنت آفرین،خیلی از این ادمین های بی هویت و معلوم الحال تلگرام فقط دنبال جو دادن و چرند گویی هستند ،همشون رو باید جمع کنن که فضای فوتبال ایران رو همین ها مسموم کردن با تحریک هوادار
 • حسین IR ۱۴:۳۰ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
  0 0
  چرا بایدادمین کانال هواداری استقلال پرسپولیس باشد اگر مدیریت استقلال عرضه داشته باشند بجای دعوت بازیکن وشکایت ازبازیکن به محکمه قضایی شکایت ادمین راکرده وبرای همیشه ریشه اش رادرفضامجازی می کند چون فقط خوراکی شده برای اتهام زنی عده ایی پرسپولیسی به استقلال