خرید توافقی ۵۴هزار تن محصولات کشاورزی در قزوین

مدیر تعاون روستایی استان قزوین گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون ۵۴ هزار و ۴۰۰ تن انواع محصولات کشاورزی به صورت توافقی خریداری شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ شهرام رحمانی، مدیر تعاون روستایی استان قزوین از خرید توافقی ۵۴ هزار و ۴۰۰ تن انواع محصولات کشاورزی از ابتدای امسال تاکنون در استان خبرداد و گفت: در خرید توافقی تعاونی ها سعی می کنند با توجه به رسالت اصلی خود بازار را به نفع تولید کننده و مصرف کننده تغییر دهند.

 این مسئول با بیان اینکه حذف واسطه گری و دلالان از مزایای عمده خریدهای توافقی محصولات کشاورزی است، افزود: خرید توافقی گامی به سوی کنترل و تنظیم بازار تولید و افزایش کیفیت محصولات کشاورزی و دامی و حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان با حذف واسطه های ناخواسته و سودجو است.

او تصریح کرد: محصولاتی که به صورت توافقی از کشاورزان و بهره برداران خریداری و  به مصرف کننده نهایی توزیع می شود شامل انواع محصولات زراعی، باغی، نهاده های دامی و کشاورزی است.

مدیر تعاون روستایی استان قزوین با بیان اینکه حمایت از تولید و تولیدکنندگان در راستای رونق تولید و پشتیبانی از مانع زدایی ها صورت می گیرد، گفت: در ۵ ماهه گذشته بیش از یک هزار و ۸۰۰تن محصولات کشاورزی به صورت حمایتی از کشاورزان خریداری شده است.

46

کد خبر 1555332

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =