پویش کیف‌ مهربانی دیجیتال؛ کمک به دانش آموزان مناطق کم برخوردار

سال تحصیلی جدید در راه است و مثل همیشه دانش‌آموزانی هستند که از لوازم تحریر نو مثل کیف، دفتر، مداد و... بی بهره باشند. دانش‌آموزانی که حتی با شیوع ویروس کرونا از آموزش آنلاین نیز محروم ماندند.

دیجی‌کالا در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید بستر لازم جهت خرید لوازم مورد نیاز دانش آموزان را از مؤسسه مردم نهاد «مهر گیتی» را از طریق سرویس جدید خود، دیجی کالامهر، فراهم کرد.

سال تحصیلی جدید در راه است و مثل همیشه دانش‌آموزانی هستند که از لوازم تحریر نو مثل کیف، دفتر، مداد و... بی بهره باشند. دانش‌آموزانی که حتی با شیوع ویروس کرونا از آموزش آنلاین نیز محروم ماندند. بار دیگر دیجی‌کالا قصد دارد با تجمیع تمام نیازهای مؤسسات خیریه در یک بستر به نام «دیجی‌ کالامهر» در رفع این مشکل کمک‌کند. مؤسسه مردم نهاد مهر گیتی یکی از این مؤسسات است که در کمپین کیف مهربانی دیجیتال، اقلام مورد نیاز دانش آموزان را در بستر «دیجی‌ کالامهر» معرفی کرده است. دیجی‌کالا این پویش را در حوزه مسؤولیت اجتماعی جشنواره بزرگ « بازگشت به مدرسه» برگزار می‌کند.

مشارکت دیجی‌ کالامهر و مؤسسه مهر گیتی در پویش «کیف مهربانی دیجیتال»

کمپین «کیف مهربانی دیجیتال» نام طرحی نیکوکارانه است که پیش از شیوع ویروس کرونا با نام «کیف مهربانی» از سوی مؤسسه مهرگیتی که در زمینه ایجاد فرصت‌های برابر تحصیلی و کاهش نابرابری‌ها فعالیت می‌کند برای دعوت از مردم و خیرین به منظور تأمین مایحتاج مورد نیاز مدرسه برای دانش آموزان مناطق کمتر برخوردار اجرا می‌شد.

پویش کیف‌ مهربانی دیجیتال؛ کمک به دانش آموزان مناطق کم برخوردار

شیوع ویروس کرونا باعث غیر حضوری شدن آموزش‌های مدارس شد، از این رو تلبت نیز به عنوان یکی از کالاهای دیجیتال ضروری در آموزش آنلاین به سبد کمپین «کیف مهربانی دیجیتال» اضافه شده است. در این طرح، تأمین و ارسال تبلت به این دانش آموزان نیز در کنار تأمین و ارسال کیف، لوازم تحریر و دیگر اقلام مورد نیاز انجام می‌شود.

چگونه در کمپین «کیف مهربانی دیجیتال» شرکت کنیم؟

شما نیکوکاران می‌توانید، از طریق صفحه مؤسسه مهر گیتی در «دیجی کالامهر» با خرید لوازم تحریر برای دانش آموزان مناطق کمتر برخوردار ایران در پویش کیف مهربانی دیجیتال با دیجی‌کالا همراه شوید. دیجی‌کالا از طریق این زیرساخت اقلام کیف مهربانی را به صورت رایگان به دست مهرگیتی می‌رساند تا برای دانش‌آموزان مناطق کمتربرخوردار کشور ارسال شود.

دیجی‌کالا با راه‌اندازی سرویس دیجی‌ کالامهر به منظور هدفمند و شفاف کردن امور خیریه و نیکوکارانه از یک سو فرصتی برای مؤسسات نیکوکاری و انجمن‌های مردم نهاد و از سوی دیگر امکانی برای افراد نیکوکار فراهم کرده است تا در بستر این پلتفرم، نیازهای مورد نیاز مخاطبان شناسایی و اعلام شود و فعالیت‌های انسان دوستانه با هدفمندی و شفافیت بیشتری انجام شود. گفتنی‌ست سود کالاهای خریداری شده در بستر دیجی‌ کالامهر مستقیما به صندوق مهر دیجی‌کالا واریز و به صورت فصلی صرف امور نیکوکاری خواهد شد.

شما مردم نیکوکار نیز می‌توانید با ورود به صفحه‌ی موسسه «مهرگیتی» در «دیجی‌ کالامهر» و با اضافه کردن اقلام پشنهاد شده به سبد خرید خود که نیاز دانش‌ آموزان هستند، در کمپین کیف مهربانی دیجیتال مشارکت داشته باشید. مؤسسه مهر گیتی پس از خرید شما و تأمین کالاهای خریداری شده از طریق دیجی‌کالا آنها را در مناطق کم برخوردار توزیع می‌کند.

برای شرکت در کیف مهربانی کلیک کنید:

https://dgka.la/6tp

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1555381

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =