۰ نفر
۲۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۹
برنج بورسی گران از آب در آمد

تسنیم نوشت: قیمت هرکیلوگرم برنج در بورس به صورت سورت نشده و دارای شکستگی ۴۰ هزار و ۵۰۰ تومان خرید و فروش شد که بعد از سورت قیمت آن حدود ۴۵ هزار تومان خواهد بود.

برنج ایرانی در ماه های گذشته در محدوده ۳۰ هزار تومان به فروش می رسید اما به یک باره قیمت برنج عددهای افسار گسیخته ای را تجربه کرده است به طوری که بر اساس مشاهدات میدانی هر کیلوگرم از این محصول ۴۰ تا ۵۷ هزار تومان قیمت گذاری شده است.

قیمت برنج هندی ۱۱۲۱ نیز ۲۲ تا ۳۰ هزار تومان و برنج پاکستانی در محدوده ۲۷ هزار تومان قیمت گذاری شده همچنین نرخ مصوب برنج ۱۱۲۱ شرکت بازرگانی دولتی ایران ۱۸ هزار و ۵۰۰ تومان است.

بنابر این گزارش قیمت هرکیلوگرم برنج در بورس کالای ایران اما  به صورت سورت نشده و با شکستگی ۱۴ درصد  ۴۰ هزار و ۵۰۰ تومان خرید و فروش شد که بعد از سورت قیمت آن حدود ۴۵ هزار تومان خواهد بود.

برنج بورسی گران از آب در آمد/ هر کیلو برنج سورت نشده 40 هزار و 500 تومان

بر اساس اعلام بورس کالا، همه افراد دارای کد سهامداری می‌توانند از این نماد اقدام به خرید برنج کنند. برنجی که در بورس عرضه میشود رقم طارم و در کیسه های ۷۰ تا ۸۰ کیلویی در انبارهای معرفی شده توسط بورس کالا تحویل داده میشود.

معاملات به صورت کیلوگرم است و هر فردی می‌تواند حداقل یک کیلوگرم برنج را خریداری کند. اما اگر کسی بخواهد برنج را از انبار تحویل بگیرد باید حداقل ۱۰۰ کیلوگرم برنج را خریداری کرده باشد تا بتواند درخواست ترخیص کالا را اعلام و برنج خود را دریافت کند.

۲۲۳۲۲۷

کد خبر 1555687

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =