تقدیر فرمانده سپاه کیش از توسعه متوازن شهری در جزیره

فرماندهی بسیج سپاه کیش با تقدیر از رویکرد نوین شرکت عمران، آب و خدمات در جهت توسعه متوازن شهری بر ضرورت ایجاد امکانات شهری درمناطق کمتر توسعه یافته کیش تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از کیش، سرهنگ پاسدار محمد میرزاده فرمانده بسیج سپاه کیش در دیدار با عبدالنبی شرفی مدیر عامل و رییس هیات مدیره این شرکت با تاکید بر نقش مهم بسیج در انتقال مشکلات مردمی به مسئولان از توجه شرکت عمران، آب و خدمات به توسعه متوازن شهری تقدیر کرد و خواستار استمرار روند توسعه و بهسازی معابر در بخش های کمتر برخوردار جزیره کیش شد.

وی با اشاره به ضرورت کنترل هزینه مسکن در کیش و تعامل دستگاه های مرتبط برای اجرای طرح های کارشناسی با هدف تامین مسکن شهروندان اظهار داشت : حل معضل مسکن با تسهیل قوانین و رویکرد حمایتی مسئولان امکان پذیر است .

فرمانده بسیج سپاه کیش، تسهیل گری در بروکراسی های اداری را عامل مهم ترغیب سرمایه گذاران برای فعالیت در کیش عنوان کرد و افزود: باید با اجرای طرح های کلان و کارشناسی و توسعه زیر ساخت ها فضای کسب و کار را در کیش رونق بخشید و رضایتمندی صنوف مختلف را افزایش داد.

تقویت زیر ساخت ها در بخش آموزش و پرورش و تجهیز مدارس، توسعه امکانات بسیج و صدا و سیما از دیگر موارد مورد تاکید فرمانده بسیج سپاه کیش بود.

سرهنگ پاسدار میرزاده با بیان اینکه پایگاه های بسیج نقش بسیار موثری در فرهنگ سازی و تقویت فعالیت های فرهنگی در جامعه دارند خواستار حمایت شرکت عمران،آب و خدمات کیش برای ایجاد پایگاه های بسیج در مساجد جزیره کیش شد و اظهار داشت : این پایگاه ها در سلامت جامعه ، تقویت باورها و اعتقادات مذهبی- فرهنگی و نمود ارزشهای دینی در رفتارهای اجتماعی نقش موثری دارند.

عبدالنبی شرفی مدیر عامل و رییس هیات مدیره شرکت عمران، آب و خدمات نیز با تاکید بر اینکه در روند توسعه شهری برخی نقاط جزیره کمتر مورد توجه قرار گرفته است گفت: توسعه همگون مهم ترین رویکرد شرکت است و ما تلاش خواهیم کرد تا اجرای طرح های عمرانی با هدف تامین رفاه و افزایش رضایتمندی ساکنان در نقاط مختلف جزیره تسریع شود.

به گفته رییس هیات مدیره شرکت عمران،آب و خدمات ، در حوزه آموزش و پرورش تامین اعتبار طرح های عمرانی و توسعه ای را سازمان منطقه آزاد کیش برعهده دارد و در صورت تامین اعتبار برای تکمیل زیر ساخت های آموزشی ، شرکت آماده اجرای این طرح ها در کوتاه ترین زمان ممکن خواهد بود.

مدیر عامل شرکت عمران، آ ب و خدمات به برنامه های این شرکت برای حمایت از استارت آپ ها در حوزه خدمات شهری اشاره کرد و گفت : در حوزه حمل و نقل ضمن حمایت از تاکسی های اینترنتی تلاش خواهیم کرد تا شرایط فعالیت با استاداردهای حمل و نقل کیش منطبق شود .

وی لغو مزایده بازار ماهی با هدف حمایت از غرفه داران را یکی دیگر از طرح های حمایتی شرکت در جهت تثبیت قیمت ماهی عنوان کرد و گفت: اجرای این طرح و اعمال یک ماه بخشودگی اجاره بها با موافقت سازمان منطقه آزاد کیش ،در نهایت به کاهش قیمت ماهی و افزایش قدرت خرید ساکنان منجر خواهد شد.

شرفی همچنین بر اهمیت استفاده از ظرفیت های بسیج در فرهنگ سازی و ارتقاء فرهنگ شهروندی تاکید کرد. 

کد خبر 1555913

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =