برنامه شورای ششم یزد تعیین تکلیف پروژه های طولانی مدت است

رئیس شورای اسلامی شهر یزد گفت: برنامه شورای ششم شهر یزد تعیین تکلیف پروژه های بجا مانده و طولانی مدت است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از یزد؛ غلامحسین دشتی در آیین تکریم و معارفه شهردار شهر میراث جهانی با گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار کرد: شهرداران یزد همواره منشاء خدمات در شهرداری بوده اند و خدمات ارزنده و بی وقفه ای را داشتند.

وی با بیان اینکه اعضای شورا در روزهای بعد از انتخابات فعالیت خود را آغاز کردند و تلاش داشتند که در برنامه ای منطقی کارها را انجام دهند که از جمله انتخاب شهردار بود افزود: همچنین برنامه ریزی برای حل مسائل روزمره ای که بود و مسئله مهم انتخاب شهردار را با تشکیل کمیته ای تخصصی و ۹ محور برای انجام ۲۰۰ خدمت شناسایی و فراخوان انتخاب شهردار اعلام شد.

رئیس شورای شهر یزد با بیان اینکه ۱۲ مرحله برای انتخاب شهردار طی شد تا از بین ۵۳ نفر چهره های ملی و استانی شهردار شهر جهانی انتخاب کنیم ادامه داد: تصمیم بر این شد تا از تجربیات ملی استفاده کنیم اما شهرداری بومی و آشنا به مسائل شهر یزد، بسیجی، انقلابی، مومن و متعهد انتخاب کنیم که شهردار شهر یزد به عنوان دوازدهمین عضو شورا در خدمت به مردم انتخاب کردیم.

وی با تاکید بر اینکه همکاران ما در شورای شهر خودنما نیستند و کارنما هستند تصریح کرد: ارتباط مستقیم با رسانه ها داریم و از همینجا از رسانه ها دعوت دارم تا شورای شهر را حمایت و در اطلاع رسانی خدمات گام بردارند.

رئیس شورای شهر یزد با بیان اینکه در تلاشیم شهر را با مشارکت شهروندان اداره کنیم و یزد سنتی دینی را با روش های مدرن اداره کنیم گفت: مشارکت مردم در اداره شهر، نظارت و مدیریت شهر را از وظایف خود می دانیم و رویکرد علمی را در کنار حفظ هویت دینی و تاریخی و تمدنی یزد دنبال می کنیم.

دشتی با بیان اینکه حوزه علمیه قم مرهون و مدیون یزد است تصریح کرد: همواره یزدی ها در کشور کارآفرینی و خلاقیت داشته و منشاء خیر و انجام کار بوده اند که باید این موضوع را حفظ کنیم و مدیریت استان را به سمت مدیریت یکپارچه ببریم و آنچه که نیاز است در اختیار داشته باشیم تا پروژه ها را به پایان برسانیم.

وی با تاکید بر اینکه پروژه های طولانی مدت را باید هرچه سریعتر تعیین تکلیف کنیم اظهار داشت: تراکم کارهای مختلف در شهر یزد مانده و از سویی با ثبت جهانی شهر یزد پذیرای گردشگران خواهیم بود و به این بعد از شهر توجه خواهیم داشت.

48

کد خبر 1556706

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =