تقدیر نیروی انتظامی از مدیران شهرداری شهرکرد

سرهنگ علی‌اصغر مهری معاونت اجتماعی نیروی انتظامی استان طی دیداری به نیابت از سردار فرمانده انتظامی استان، از مدیر و کارکنان مجموعه ارتباطات و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شهرکرد تجلیل کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از چهارمحال وبختیاری، سرهنگ مهری در این دیدار با اشاره به نگاه ویژه شهرداری شهرکرد نسبت به مسائل فرهنگی و اجتماعی اظهارداشت: اقدامات فرهنگی و اجتماعی توسط این شهرداری در شهر بسیار عالی و قابل تحسین است و خوشبختانه براساس دیدگاه فرهنگی مدیریت شهری به این موضوع نگاه ویژه‌ای شده و شرایط برای معرفی هرچه بهتر این شهر و ظرفیت‌های آن مهیا است.

وی افزود: وجود برخی از انتقادهای متفاوت و حاشیه‌سازی از فعالیت‌ها در همه بخش‌ها یکی از خصوصیات همیشگی فعالیت در این حوزه است چراکه فعالیت در این عرصه نسبی بوده و به اندازه تک تک افراد جامعه نظر و دیدگاه برای انجام فعالیت‌های فرهنگی وجود دارد.

اکبر ایازی مدیر ارتباطات شهرداری شهرکرد نیز در ادامه بیان کرد: همکاری‌های بین شهرداری و معاونت اجتماعی می‌تواند در زمینه‌های اجتماعی بیشتر شود چراکه افزایش همکاری‌ها قطعا دستاوردها و برکات فرهنگی بسیار خوبی را در به دنبال خواهد داشت.

ایازی با بیان اینکه علی‌رغم بحران‌های مالی که روزانه شاهد آن هستیم، اجازه نداده‌ایم مسائل فرهنگی به حاشیه رانده شود، گفت: نگاه مدیریت شهری نباید تنها در یک محور متوقف باشد بلکه موفقیت در مدیریت شهری به نگاهی توامان و فرانگر در حوزه‌های مختلف فرهنگی، عمرانی و... نیاز دارد.

رضا ریاحی رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شهرکرد در ادامه جلسه خاطرنشان کرد: یکی از مهم‌ترین اهداف مدیریت شهری ارتقای سطح رفاه شهروندان و جلب رضایت آنان است از این رو سازمان فرهنگی به دلیل حضور مستمر و تاثیر گذار در شهر باید در ارائه خدمات فرهنگی به شهروندان بیش از سایر حوزه‌ها تلاش کند تا شرایط فیزیکی مطلوبی در شهر ایجاد شود.

ریاحی گفت: اجرای برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی از مسیر سازمان یکی از مطالبات جدی سازمان فرهنگی است و آن را حتما رصد و پیگیری می‌کنیم.

کد خبر 1556814

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =