مشکلات اصلی شهر را از منظر مردم بیابید

نایب رئیس شورای شهر کرج با تاکید بر اینکه خواست مردم همیشه آنچه در ذهن مدیران می گذرد، نیست، گفت: مشکلات اصلی مردم را باید از دید و زبان مردم پیدا کرد.

به گزارش خبرآنلاین از البرز؛ «علیرضا رحیمی»، نایب رییس شورای اسلامی شهر کرج، در بازدید از منطقه اسلام آباد که با حضور «محمد گروسی» شهردار منطقه ۱ و جمعی از مدیران شهرداری کرج صورت گرفت، این منطقه را به عنوان نقطه‌ای با برخورداری اندک از امکانات و خدمات عنوان کرد.

در این بازدید و دیدار محلی بخشی از مشکلات احصاء شد که با تحقق آنها برخی از نیازها و خواسته‌های مردم و ساکنان این منطقه مرتفع خواهد شد.

وی در خصوص پیگیری‌ها و اقدامات انجام شده گفت: حفاری و ایجاد انشعاب فاضلاب، جدول و پله گذاری، جمع آوری ایستگاه نخاله‌های فضای سبز، بهسازی و راه اندازی زمین ورزشی داخل پارک آزادگان، دیوارکشی کوچه یوسفی ،بهسازی زمین ورزشی و ارائه امکاناتی همچون توپ و تور والیبال برای زمین ورزشی جنب پارک، تملک چهار باب ملک واقع در طرح ساماندهی از جمله مواردی بود که به مدیر منطقه ارجاع شد تا اقدامات لازم در جهت رفع نیاز شهروندان صورت گیرد.

رحیمی افزود: هم اکنون انشعابات خط فاضلاب با همکاری مدیر آبفای شهرستان در خیابان‌های احمد کافی و خیابان حسینی بن بست اول، کوچه پورغلامی و فرعی‌های آن در اولویت قرار گرفته و بعضی نیز انجام شده و انشعابات فرعی معابر از جمله کوچه فرح‌بخش در دست اقدام است. همچنین طبق لیست مورد اشاره برخی اقدامات انجام و یا در حال تکمیل است .

عضو هیئت رئیسه شورای شهر کرج، احداث زمین ورزشی چندمنظوره را پروژه مهم در جهت افزایش سرانه ورزشی شهر و به خصوص منطقه کم برخوردار اسلام آباد دانست و خاطر نشان کرد: اداره خدمات شهری منطقه ظرف مدت هفت روز نسبت به پاکسازی زمین ورزشی اقدام نمود؛همچنین متاقصه طراحی احداث زمین ورزشی انجام شده نیز در حال برگزاری است.

46

کد خبر 1556829

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =