۰ نفر
۳۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۷
سرعت خیره‌کننده فروش یک رمان

ایسنا نوشت: کتاب جدید «ریچارد عثمان» نویسنده انگلیسی به یکی از رمان‌هایی که سرعت فروش آن‌ها بسیار بالا است تبدیل شده است.

کتاب «مردی که دوبار مرد» که دنباله‌ای بر رمان «باشگاه قتل پنجشنبه» نوشته «ریچارد عثمان» محسوب می‌شود به یکی از رمان‌ها با بیشترین سرعت فروش تبدیل شده است.

«مردی که دوبار مرد» که در ۱۶ سپتامبر منتشر شد، به ادامه ماجراجویی‌های گروهی از کارآگاه‌های کهنه‌کار می‌پردازد. بر اساس اعلام وب‌سایت «نیلسن بوک‌اسکن» (وب‌سایت نظارت بر آمار فروش کتاب‌) از این کتاب در هفته گذشته و در سه روز اول انتشار ۱۱۴,۲۰۲ نسخه به فروش رسیده است و با این وجود این کتاب یکی از سریع‌ترین آمارهای فروش یک رمان از اواخر دهه ۹۰ میلادی تاکنون را به خود اختصاص داده است.

از اواخر دهه ۹۰ میلادی تاکنون فقط چهار رمان جلد سخت توانسته بودند در هفته نخست فروش آمار فروش بیشتری را به ثبت برسانند: «نماد گمشده» نوشته «دن براون» (۵۵۰,۹۴۶ نسخه در هفته نخست)، «دوزخ» نوشته «دن براون» (۲۲۸,۹۶۱ نسخه)، «خلاء موقت» نوشته «جی کی رولینگ» (۱۲۴,۶۰۳ نسخه) و «برو و دیده‌بانی بگمار» نوشته «هارپر لی» (۱۶۸,۴۵۵ نسخه).

هفته گذشته «جهان زیبا، کجا هستی» رمان سوم «سلی رونی» با ۴۶,۰۶۵ نسخه به فروش‌رفته به صدر پرفروش‌های بریتانیا دست ‌یافت. این هفته اما رمان «رونی» در جدول کلی کتاب‌ها در جایگاه چهارم قرار دارد.

۵۸۵۸

کد خبر 1557323

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =