۰ نفر
۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۴
پایان کار کاناوارو در فوتبال چین

سرمربی ایتالیایی تیم فوتبال گوانگژو اورگراند به کار خود در این تیم پایان داد و قرار است به دوران حضورش در کشور چین خاتمه دهد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛دوران حضور فابیو کاناوارو در تیم فوتبال گوانگژو اورگراند چین به پایان رسیده است و او این کشور را ترک خواهد کرد.

طبق اعلام سایت «سوهو» چین، قهرمان دو دوره لیگ قهرمانان آسیا، طی توافق دوجانبه با باشگاه، قراردادش را فسخ کرده است. در واقع باشگاه به منظور کاهش هزینه‌هایش در شرایطی که دچار بحران مالی شده، از کاناوارو درخواست کرده که قراردادش را فسخ کند و کاپیتان سابق تیم ملی ایتالیا نیز با آن موافقت کرده است. باشگاه گوانگژو اورگراند همچون بسیاری دیگر از باشگاه‌های فوتبال در چین درگیر بحران مالی شده طوری که از دولت چین درخواست کمک مالی کرده است.

میزان بدهی‌های این باشگاه آنقدر زیاد است که حتی در خطر ورشکستگی و انحلال قرار دارد. از این رو کاناوارو - کسی که انتظار می‌رفت تا ماه دسامبر سال آینده به کارش در این تیم ادامه دهد - آینده جالبی برای خودش و تیمش متصور نبوده و به همین دلیل پس از 4 سال مربیگری در چین تصمیم به ترک این کشور گرفته است.

با رفتن کاناوارو، مسئولیت هدایت تیم به کاپیتان آن ژنگ ژی سپرده شده و قرار است او همزمان در دو نقش بازیکن - مربی فعالیت داشته باشد.

257 251

کد خبر 1557667

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =