فارس نوشت:

جانشین فرمانده نیروی انتظامی از شناسایی دو نفر از عاملان حمله به روحانی در خیابان شریعتی تهران خبر داد و گفت: تا چند روز آینده این افراد دستگیر می‌شوند.
سردار احمدرضا رادان در نشست خبری روز سه ‌شنبه در مورد حمله اراذل و اوباش به یک روحانی در خیابان شریعتی تهران اظهار داشت: دو خانمی که در محل حادثه حضور داشتند به علت پوشش نامناسب مورد حمله اراذل و اوباش قرار گرفتند که این دو خانم در حال حاضر در اختیار پلیس هستند. دو متهم پرونده که به روحانی حمله کرده و باعث جراحت شدید یکی از چشمهایش شده‌اند شناسایی شده و به زودی دستگیر می‌شوند.

رادان، این روحانی را جانباز امر به معروف و نهی از منکر خطاب کرد و افزود: ما مقابل این روحانی سر تعظیم فرود می‌آوریم که احساس مسئولیت کرد. وی با بیان اینکه مشخص شد این دو خانم با مهاجمان دوستی سابق داشته‌اند گفت: ای کاش خبرنگاران پوشش نامناسب این خانم‌ها را می‌دیدند ولی نیروهای اطلاعاتی و اداره آگاهی تیم‌های مشترکی برای پیگیری پرونده تشکیل داده‌اند و پرونده پس از تکمیل به مقام قضائی تحویل داده می‌شود.

رادان در واکنش به اظهارات برخی نمایندگان درباره برخورد پلیس با اراذل و اوباش افزود: نیازی نمی‌بینیم که پلیس در همه کوچه‌ها حضور داشته باشد بلکه نیاز است در موقع لزوم و هرجا که لازم است حضور یابیم.

56282

 

کد خبر 155779

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 8
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • امیررضا IR ۰۹:۵۷ - ۱۳۹۰/۰۳/۱۷
  0 0
  آفرین درست گفته خانم اگر با وقار و متین باشد که این اتفاقها برایش نمی افتد البته این یک طرف قضیه است و طرف دیگر برخورد مناسب دستگاههای مسئول برای حفظ امنیت جامعه و انسانهای ضعیف است.
 • محمد رضا IR ۱۳:۳۹ - ۱۳۹۰/۰۳/۱۷
  0 0
  واقعا انسان تاسف می خوره .واقعا حیف نیست که یک انسان به خاطر یه مشت بی حیا اینگونه دچار آسیب دیدگی بشه اونم تا آخر عمر و مهم تر از اون از چشم.اعلام همدردی می کنم .
 • هانيه IR ۰۳:۳۸ - ۱۳۹۰/۰۳/۱۸
  0 0
  زن 10شب توخيابان چكار ميكنه متاسفم ايكاش اين اتفاق براي همان خانمها ميافتاد.
 • بدون نام IR ۰۴:۳۳ - ۱۳۹۰/۰۳/۱۸
  0 0
  بنده خدا شاید 10 شب کاری داشته یا به منزل بر می گشته! زن 10 شب تو خیابان چکار می کنه که نشد حرف!
 • كيوان IR ۰۵:۵۴ - ۱۳۹۰/۰۳/۱۸
  0 0
  واقعا كه تا حالا اين اسلام كشور رو نگه داشته ؟ بريد توي مدارس و دانشگاهها رو هم بازبيني كنيد ديگه روسپي گري شغلي شده واي بر ما كه اسم كشور امام زمان رو يدك مي كشيم .
 • بدون نام IR ۰۷:۴۷ - ۱۳۹۰/۰۳/۱۸
  0 0
  اگر شما به هندوستان كه از نظر خيليها عقب افتاده و .....است برويد يك دختر نيمه شب تك وتنها از يك طرف دهلي به ان طرف دهلي پياده ميرود و احدي جرات نگاه چب به ان كردن را نداره . حالا يك مسيول ميگه يك زن 10 شب تو خيابون چكار ميكنه ؟اخه اين توجيه كم كاري يك نهاد يا سازمان است ؟ واقعا كه !!!!!مردانه اين يكي را چاپ كنيد
 • بدون نام IR ۰۷:۵۰ - ۱۳۹۰/۰۳/۱۸
  0 0
  راستي اگه بجاي اين روحاني مورد احترام يك فرد عادي اين كار را ميكرد و همين شكل اسيب ميديد شما روزنامه چيا يا بقولي اصحاب رسانه اينطوري برايش تيتر ميزديد ؟مرد باشيد و اين نظرات را چاپ كنيد
 • همایون IR ۱۸:۵۳ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۰
  0 0
  خدایاچی میشداگه مثل کلیداسرار چشمان اونها هم کوربشه.