خاطره جالب رسول نجفیان از دوران تحصیل و جایگاه معلمانش

رسول نجفیان با اشاره به خاطره‌ای از دوران تحصیلش از روزگاری گفت که جایگاه معلم آن‌قدر در ذهنش بالا بود که باورش نشد معلمش در حال خرید نان است و دیدن این صحنه او را به گریه انداخت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، رسول نجفیان، بازیگر، خواننده و کارگردان در برنامه‌ای تلویزیونی از مقام و جایگاه ارزشمند معلمانِ دوران تحصیلش در ذهن خود گفت. 

او با اشاره به خاطره‌ای از دوران کودکی‌اش، گفت: «من نام تمام معلمین دوران تحصیلم را که ورای وظیفه‌شان، عمل می‌کردند، در خاطر دارم. درواقع در کنار معلمینی که تنها وظیفه‌شان را انجام می‌دادند و منتظر تعطیلی بودند، معلمین دیگری هم داشتیم که کلاس‌شان حتی در روز جمعه هم برپا بود و با رفتارشان، بیش از درس مودنظر به ما درس زندگی می‌آموختند.

من به شدت تحت تاثیر این‌ها بودم و مقام‌شان آن‌قدر برایم والا و ارزشمند بود که یک روز که یک نفرشان را در صف نانوایی دیدم و فهمیدم معلم‌مان هم سنگک می‌خورد از ترس به گریه افتادم. چرا که اصلا فکر نمی‌کردم «معلم» هم نان بخورد. خاطرم هست کنار ستون ایستاده بودم و گریه می‌کردم و باورم نمی‌شد. می‌خواهم بگویم مقام او در ذهن من چه‌قدر بالا بود.» 

۵۸۲۵۹

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1557871

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =