تکمیل ۵۰ واحد مسکونی روستای دهگاه بروجرد تا قبل از  فصل سرما

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در بازدید از واحدهای در دست ساخت روستای دهگاه بروجرد گفت : ۵۰ واحد مسکونی در این روستا تا قبل از فصل سرما تکمیل خواهند شد .

به گزارش خبرآنلاین لرستان، اکبر نیکزاد گفت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تا پایان سال ۱۴۱۰تمام واحدهای فرسوده روستایی را مقاوم‌سازی خواهد کرد.

 وی افزود: با هدف‌ گذاری تعیین شده و نوسازی سالیانه ۲۵۰ هزار واحد مسکونی روستایی تا پایان سال ۱۴۱۰ تمام واحدهای فرسوده روستایی مقاوم‌سازی خواهد شد.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بابیان اینکه نصف واحدهای مسکن روستایی کشور مقاوم‌سازی شده است اظهار کرد: با مقاوم‌سازی واحدهای مسکونی فرسوده در مقابله با حوادث قهری همچون سیل و زلزله ایمن خواهیم بود. 

نیکزاد" با اشاره به وضعیت توپوگرافی روستای دهگاه شهرستان بروجرد گفت: از ۱۷۸واحد مسکونی این روستا ۶۴ درصد آن نوسازی شده و موقعیت توپوگرافی واحدهای مسکونی این روستا شرایط کار مقاوم‌سازی را با مشکل مواجه کرده است. 

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اشاره به ۵۰ واحد در دست ساخت این روستا بر تکمیل واحدهای این روستا پیش از فرا رسیدن فصل سرما تاکید کرد. 

"دکتر نیکزاد" اظهار کرد: واحدهای فرسوده این روستا که درتراز ارتفاعی بالا و شرایط صعب العبور قرار گرفته‌اند به کمک ماشین‌آلات سنگین راهسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان لرستان آواربرداری شده و شرایط احداث مسکن مقاوم در این مناطق را فراهم خواهیم کرد.

46

کد خبر 1558004

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =