شرکت‌های تعاونی‌ یزد به عرصه ورزش قهرمانی و همگانی ورود کنند

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد گفت: اهمیت و هزینه شرکت‌های تعاونی یزد در عرصه ورزش قهرمانی و همگانی نشان از درایت و توجه ویژه به بحث نشاط و سلامت جامعه دارد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از یزد، عماد تشکری ضمن تقدیر از اقدامات شرکت تعاونی پیشگامان کویر یزد در عرصه ورزش کارگری با بیان اینکه در سالهای اخیر این شرکت افتخار استان یزد بوده اظهار کرد: مدیریت عالی در شرکت تعاونی پیشگامان کویر یزد این شرکت را به عنوان الگوی موفق تعاونی در کشور معرفی کرده است که موجب سربلندی استان در سال‌های اخیر شده است.

وی خاطر نشان کرد: در هفته تعاون سال جاری شرکت تعاونی پیشگامان افتخارات متعدد استانی و کشوری را به دست آورد و با بهره گیری از مدیران توانمند، باعث سربلندی بخش تعاون در ایران عزیز شده است. 

وی با اشاره به امضاء تفاهم نامه ای که در آذرماه سال گذشته به منظور ایجاد و بهره برداری از مرکز نوآوری و خلاقیت بخش تعاون بین این اداره کل و شرکت تعاونی شتاب‌دهنده پیشگامان منعقد شد گفت: بند دوم سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی بر توسعه اقتصاد دانش بنیان تاکید دارد؛ این بند، به نوعی مسئولان و متولیان همه بخش‌های اقتصادی کشور را موظف می‌کند تا به تقویت دانش‌بنیان‌ها کمک کنند. 

تشکری تصریح کرد: خوشحال هستیم که شرکت پیشگامان به صورت جدی در این حوزه مشغول به فعالیت است و قطعا برداشتن گام در این حوزه، نوید بخش آینده روشنی برای استان و کشور دارد. شرکت های تعاونی می توانند نقش موثری در اقتصاد دانش بنیان ایفا کنند.

تشکری ورود فعال و پویا مدیریت شرکت تعاونی پیشگامان در بخش ورزش کارگری را مسرت بخش خواند و تاکید کرد: این که مدیران شرکت تعاونی به مقوله ورزش اهمیت می دهند و در بخش های ورزش قهرمانی و همگانی هزینه می کنند نشان از درایت و توجه ویژه این مجموعه به بحث نشاط و سلامت جامعه دارد.

وی در پایان این نشست با اعطای لوح و تندیس از طرف جواد رمزی رئیس فدراسیون ورزش کارگری از تلاش های مدیریت پیشگامان در عرصه ورزش کارگری تقدیر و تشکر کرد.

46

کد خبر 1558132

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =