ارتقاء سطح علمی اداره شهرداری یزد در اولویت قرار گیرد

رئیس کل دادگستری استان یزد گفت: ارتقاء سطح علمی اداره شهرداری و مدیریت امور با اخذ مشاوره از مدیران قوی و نخبگان در اولویت شهرداری یزد قرار گیرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از یزد؛ غلامعلی دهشیری در دیدار با شهردار جدید یزد، اظهار کرد: شهرداری از جمله ادارات پر تردد و پر مراجعه برای مردم است که در سه سطح ارائه خدمات، حفظ و توسعه فضای سبز و توجه به امور فرهنگی و اجتماعی با آحاد جامعه در ارتباط است که این سطح از گستردگی خدمات و ارتباطات، نیازمند حضور نیروهای جهادی با روحیه انقلابی است.

وی تصریح کرد: باید به مدیرانی میدان داد که دل در گروه خدمت بی منت به مردم دارند و فرصت ها را برای انجام امور و پاسخ گویی به ارباب رجوع غنیمت می شمرند.

این مقام قضایی، بر ارتقاء سطح علمی اداره شهرداری و مدیریت امور با اخذ مشاوره از مدیران قوی، نخبگان و فرهیختگان تأکید کرد و ابراز داشت: مدیریت بر شهر میراث جهانی با مؤلفه های فرهنگی خاص، نیازمند توجه ویژه به امر آموزش، عمران و فرهنگ سازی دارد که این امر باید در ارتباط مستمر با جامعه علمی و دانشگاهی، حوزوی، متخصصان و صاحب نظران در حوزه های مختلف برنامه ریزی شود.

وی ارتباط و تعامل سازنده با نهادهای اجرایی، امنیتی و قضایی را خواستار شد و گفت: برای ایجاد زمینه پیشرفت و تعالی، ایجاد زمینه های ارتباط های دو سویه کاربردی و اثر گذار در زمینه حل و فصل مشکلات مردم ضروری است.

رئیس کل دادگستری استان بر حاکمیت تعامل بدون تداخل در مدیریت شهرداری تأکید کرد و بیان داشت: شهردار نیازمند یک استقلال قانونی است تا با دوری از جریان گرایی و استقلال در حوزه تصمیمات شهری بتواند به وظایف و رسالت حساس خود فائق آید و حواشی و تعارض منافع را کنترل نماید.

وی تکریم ارباب رجوع را مهمترین رویکرد مدیران جهادی دانست و گفت: تکریم مراجعین و اهتمام به تسریع و تسهیل فرایند امور ارباب رجوع در ایجاد ذهنیت مثبت در مردم و افزایش اعتماد آنان به مجموعه شهرداری اثر دارد.

46

کد خبر 1558437

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =