نمایش نامه‌هایی به دخترم سهراب در کیش به روی صحنه رفت

به مناسبت هفته دفاع مقدس نمایش «نامه‌هایی به دخترم سهراب» در سالن خلیج فارس مرکز همایش‌های بین‌المللی جزیره کیش به روی صحنه رفت.

به گزارش خبرآنلاین از کیش : در شب اجرای این نمایش جعفر آهنگران رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل، سعید پورعلی معاون فرهنگی، اجتماعی و محمد ثاقب فرد سرپرست اداره کل حوزه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش حضور داشتند.

این نمایش به نویسندگی زوج عرصه نمایش، طیبه نیک آزاد و علی حیدری و به کارگردانی علی حیدری که داستان زنی عاشق و سرگردان میان هستی و نیستی و جنگ و صلح است را شرح می‌دهد. 

زن نمایش تهمینه نام دارد که با ذهنی آشفته و سرگردان که از طریق نامه با فرزندش در ارتباط است و او را از حالات روحی و عاطفی خود و احوال ناشناخته‌ی پدر باخبر می‌کند.

طیبه نیک آزاد، رضا ثامری و سارا حیاوی بازیگران نمایش یادشده هستند.

نامه‌هایی به دخترم سهراب در چارچوب برنامه‌های فرهنگی، هنری «سپید-آبی، سپید صلح؛ آبی آرامش» به روی‌صحنه رفت.

طراحی نور این نمایش برعهده سعید فیوضی است و موسیقی آن را نیز آرمان دوام ساخته است.

نامه‌هایی به دخترم سهراب برگزیده بیست و دومین جشنواره ملی فتح خرمشهر است و در این جشنوار تندیس بهترین بازیگر زن و مقام برتر کارگردانی، نویسندگی، طراحی صحنه و طراحی نور را به خود اختصاص داده است.

ضمن این که این تولید نمایشی منتخب حضور در همایش برگزیدگان استان‌های سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی فجر شد و در جشنواره نگین خلیج فارس نیز مقام بازیگری زن و نویسندگی را از آن خود کرد.

نمایش یادشده در هفدهمین جشنواره سراسری مقاومت هم مقام برتر بازیگری زن، طراحی صحنه و بهترین بازیگر نوجوان را کسب کرد.

46

کد خبر 1558511

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =